Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » Sale lekcyjne » Sala Filozofii Magii Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Sala Filozofii Magii
PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 15:22 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

Dość obszerna sala, praktycznie wygląda jak każda inna. Liczne regały, których półki uginają się pod stosami ksiąg i książek. Wielka tablica, biurko nauczyciela, ławki uczennic... jak w każdej sali.

Nie czekając nawet na uczennice, do sali wszedł wysoki, szczupły mężczyzna o długich, rudawych włosach. Jego szpiczaste uszy wyłapywały witające go ciche chichoty niektórych nastolatek. Kiedy do sali przybyło już dostatecznie dużo pierwszaków, Palladium zaczął mówić.
- Witajcie, dziewczęta! - Zawołał radośnie, przekrzykując śmiechy studentek. - Dziś zapowiada się bardzo ciekawa lekcja. Teoretycznie każda klasa ma ją w naszym... ekhm... "programie nauczania".
Nagle śmiechy ucichły, a ciekawskie spojrzenia powędrowały w kierunku profesora.
- Nie myślcie sobie, że będziecie robić nie wiadomo, co... - Nagle po sali przeszło wielkie, znane wszystkim doskonale "awwwww...". - Zabieram Was na Czarne Bagna, byście... "polepszyły relacje z naturą". Wbrew pozorom, to nie jest aż tak trudne...

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Pon Paź 17, 2011 15:22
Reklama

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 17:30 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator

Pomimo ostatnich przeżyć Leah czuła się w miarę w porządku, nie licząc oczywiście niemałej ilości siniaków na ciele. Gdy obudziła się rano w skrzydle szpitalnym, okazało się, iż nie bardzo było co w niej składać toteż została wypuszczona bez zbędnych ceregieli. Dziewczyny nie były jakoś specjalnie rozmowne jeśli chodzi o atak wiedźm... tylko Marin szczebiotała podekscytowana, może dlatego, że to była jej pierwsza "przyjemność" z nimi. Dziewczyna podparła brodę dłońmi i westchnęła.
Wycieczka na bagna... nie powiedziałaby, że ma na nią wielką ochotę... zwłaszcza, że profesor Palladium wyglądał na nauczyciela, który nie zadowoli się byle jakim sprawozdaniem z lekcji.
Przechyliła głowę i westchnęła jeszcze raz. Potem zaśmiała się jak pensjonarka.
- Pierwszy raz widzę elfa...! Ale fajnie...! - pisnęła cichutko.

/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 18:05 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator

Cassidy, która też była w całkiem niezłej formie, nie licząc wielkiego zadumania, nie przejawiała zbytniego entuzjazmu. Jeszcze im tego brakowało. Najpierw wiedźmy teraz bagna, a odpoczynek to kiedy, przepraszam bardzo? Uch. A ona tak lubiła sobie poleniuchować, teraz trzeba niestety się ogarnąć. Lekcje, jupi...
Dziewczyna spojrzała na Leah która siedziała obok i wydawała się jej istnym przeciwieństwem nastrojowym, ba Cass była przeciwieństwem nastrojowym dla większości klasy!

Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 19:05 Odpowiedz z cytatem
Stelciatalala
Czarodziejka

Marin była strasznie podekscytowana ostatnimi wydarzeniami w szkole między innymi pierwszą walką i transformacją w Czarodziejkę . marin wesoło podskakiwała w ławce .
Cieszyła się również z pierwszej lekcji lecz gdy usyszła BAGNA..... Zastygneła jak słup soli .
Po czym wykrzyczała BAGNA = BŁOTO=BRUD=KOMARY i inne wstretne owady Zniszczę sobię kostium włosy i makijaż To nie dla mnie mówi . Może innym razem . A tak wogle dziwczyny skopałyśmy te wiedzmi ale im przyłożyłam widziałyścię raz dwa i było po wiedzmiach nie wiem co by było gdyby nie ja oj dziwczyny śmieje się Marin.
I to ma być Profesor śmieje się dziewczyna .

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 13:57 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety

Przewróciłam oczami, słysząc, jakie rzeczy wygaduje Marin.
Lekcja na bagnach - coś w sam raz dla mnie! W końcu jestem czarodziejką wody.
-Mi się ten pomysł bardzo podoba - powiedziałam na głos. W końcu miałam możliwość czymś błysnąć.

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 14:31 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

Palladium z politowaniem spojrzał na, widocznie nową, uczennicę - Marin.
- Wybacz, panienko, ale takie niestety są nasze lekcje. - Uśmiechnął się do blondynki, po czym przeniósł wzrok na inną dziewczynę, której najwidoczniej spodobał się taki pomysł, czy może raczej plan na lekcje.
- Cieszy mnie, że jesteś zainteresowana lekcją, panno... - Urwał na krótko, spoglądając szybko w dziennik. - Carison. Wybaczcie, jeszcze Was nie zapamiętałem, ale postaram się to nadrobić. No! To może na początek tylko wyjaśnię, co będziemy robić na Czarnych Bagnach, a potem będziemy mogli się wybrać już w drogę?
Profesor, wyraźnie zadowolony z minimalnej ilości problemów w postaci eksplozji, czy innych takich, odchrząknął i zaczął mówić, wciąż z tym denerwującym uśmiechem na ustach.
- Jak już wspomniałem, będziemy obcować z przyrodą. Na tej wycieczce będziecie musiały postarać się zaobserwować pewne zmiany wśród różnych dzikich gatunków, a uwierzcie, że na Czarnych Bagnach jest tego dużo. Nie możecie oczywiście używać Magii, ponieważ jest to zabronione ze względu na pewne... czynniki. Jest to po prostu niewskazane, bo Magia może zadziałać nieco inaczej, niż byśmy tego chcieli. Mimo to, zostaniecie ocenione. No i nie możecie się zbytnio obijać, gdyż ta ocena jest, jakby nie patrzeć, ważna. - Reszta słów była dla uczennic zwykłym, niezrozumiałym "blablabla". Niestety...

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.

PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 13:00 Odpowiedz z cytatem
Ciara

Leah tkwiła w zauroczeniu do momentu gdy usłyszała, że nie wolno im używać magii. Trochę wytrąciło ją to z równowagi, ale ostatecznie co im się może stać na wycieczce szkolnej? Miała nadzieję, że tym razem czeka je spokojny dzień poświęcony nauce a nie unikaniu tornad i trzęsień ziemi.
... i teraz, gdy czuła się lepiej, chciała też zająć się trochę analizą ataków wiedźm. Nie miała już wątpliwości, że trzeba być przygotowanym na wszystko. Uświadomiła sobie, iż nie słucha Palladiuma i pogrążona w myślach gapi się w otwarte okno. Otrząsnęła się, wyjęła notatnik i zaczęła spisywać podawane przez niego wytyczne. W końcu wypracowanie samo się nie napisze.

/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.

PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 12:24 Odpowiedz z cytatem
Stelciatalala
Czarodziejka

Marin była rozczarowana całą tą sytuacją że na bagnach nie wolno jej używać magii . Po jej twarzy było widać zdziwienie i niepewność .
Dziewczyna wstała i niepewna jak odpowie profesor mówi
Bagna To niebezpieczne miejsce co jeśli coś nam się stanie mówi po czym usiada do ławki mamrocząc do dziewczyn jeszcze jakiś egzamin nie lubię testów zawszę wychodzą mi najgorzej mówi dziewczyna .
Marin nie wykrztuszając z tego z siebie myśli i cicho mamrocze do siebie
- Tego już za wiele te okropne stroje fu zniszczę sorię włosy i cała się ubrudzę . Na samą myśl o tym MArin przeszła gęsia skórka i lekko podskoczyła z ławki .

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 19:54 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety

"Bez magii...to też będzie ciekawe, ale przecież chciałam błysnąć, no właśnie, MAGIĄ".
-A o jakich dzikich gatunkach pan mówi? - spytałam. - Jakiś niebezpiecznych, czy po prostu o wielkich motylkach?
Stanowczo wolałam te pierwsze.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 19:20 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

- Proszę, panno Marin. To nie jest szkoła dla kosmetyczek, a dla czarodziejek. To jasne, że od czasu do czasu musicie sobie ubrudzić ręce czy zniszczyć makijaż. - Mruknął niemalże niedosłyszalnie. Niee... nie będzie na to zbyt ostro reagował. Bo po co...?
- Od tych niebezpiecznych, aż po motylki. Niekoniecznie wielkie. - Uśmiechnął się ciepło, po czym zerknął na zegar powieszony na ścianie sali. - Cóż...
No... czyżby to był czas drogi? Przeczesał włosy palcami, ciężko wzdychając.
- Posłuchajcie. - Zwrócił się do uczennic. - Za jakieś... dwie-trzy minutki będziemy się zbierać. Także ten czas macie dla siebie. Posiedźcie, porozmawiajcie jeszcze chwilkę... bo możliwe, że nie będziecie przydzielone do tych grup, do jakich chcecie.

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 11:31 Odpowiedz z cytatem
Ciara

Ciekawe jak duże będą grupy, pomyślała Leah. Zaśmiała się cichutko słysząc pojękiwania Marin - zresztą nie była jedyna, kilka innych uczennic miało dość niewyraźne miny a jedna wodziła po kosmykach włosów długimi palcami z wyrazem twarzy mówiącym, że już niedługo będzie musiała rozstać się z czymś drogocennym. Mimowolnie Leah przejechała po swojej czuprynie. A, zwiąże je w koński ogon i założy jakiś kapelusz, będzie dobrze. Nagle walnęła dłońmi o blat ławki przykuwając spojrzenia zdziwionych (i czasem zniesmaczonych) koleżanek
- Przecież tam mogą być kleszcze! I inne niebezpieczne rzeczy!
Koleżanki przewróciły oczami.
Z determinacją w oczach zaczęła obmyślać inną wizję swojego stroju na bagna.
Koleżanki wróciły do podziwiania swoich paznokci i podekscytowanego szczebiotu.

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 11:57 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator

Cassidy zamyśliła się niesamowicie. Jedyne co wyłapała to brak magii i coś o kosmetyczkach. Kosmetyczek wprawdzie niegdzie nie potrafiła przykleić, ale skoro padło to padło. Może na tych bagnach jest jakaś kosmetyczka? Nie to by było bez sensu. W głowie Cassidy myśli przelewały się jak woda. Dziewczyna potrzebowałaby niezłego kopa żeby wyrwać ją z tych jakże ambitnych rozmyślań.

Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 15:41 Odpowiedz z cytatem
Stelciatalala
Czarodziejka

No dobra - powiedziała Marin . Wstała wesoło wiadome było że jest bardzo podekscytowana . Kiedy tak stała podniosła ręce i szepcząc wymówiła pewne zaklęcie . Z jej szafy wyskakują wszystkie ubrania gdyż Marin nie ma pojęcia jak modnie i stylowo ubrać się na bagna .
Dziewczyny a może ro .... NIe , Zbyt emo, retro,rockowe,mroczne,zbyt popowe........... o mam powiedziała po czym włożyła na siebie strój na bagna założyła kapelusz i lekko poprawiła włosy i makijaż oświadczając jestem gotowa .

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 15:20 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety

//Marin..ubierać się to powinnaś w pokoju, nie w sali filozofii magii//

Byłam ciekawa, czy coś ciekawego może mnie spotkać na bagnach. Zawsze lubiłam świeże powietrze i piesze wędrówki. Co prawda nie przepadałam za taplaniem się w błocie, ale nikt nie powiedział, że będziemy to robić.
-Chcę być z wami - jęknęłam w stronę dziewczyn - Nie lubię, gdy przydzielają mnie do nieznajomych.

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 06:46 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

Dotychczas siedząca ci... SIEDZĄCA CICHO MISHEL!? Łotdahel!? Nieważne... podniosła głowę i spojrzała na Stinę.
- Założę się, że będziemy razem... bez panikiii... - Mruknęła tak, jakby zaraz miała paść i zasnąć.

- No dobrze, dziewczęta! Zapraszam do wyjścia! - Nagle Palladium podszedł do drzwi, wciąż wlepiając wzrok w swój aparat telefoniczno-jakiśtam. - Statek już na nas czeka, więc możecie spokojnie wychodzić.
Mężczyzna poczekał, aż wszystkie uczennice wyjdą z sali, a następnie sam ową opuścił, zamykając za sobą drzwi.

[z tematu + wszyscy uczestnicy :3]

//Nie musicie już tego z/t pisać... walnęłam dla całego "eventu", żeby się nie ciągnęło. Piszemy już na bagnach~!

Wysłany: Wto Lis 29, 2011 06:46
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu