Forum Enchant Winx Strona Gwna
Forum Enchant Winx Strona Gwna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Gwna » My » Ja, szkoa i Winx...oraz POMӯCIE Id do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat 
PostWysany: Czw Gru 17, 2009 19:24 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Straniczka Planety
Doczy: 07 Gru 2008
Skd: Aquandos

Znale fank Winx w gim? Dziwne, ale nie nierealne...

Byam dzisiaj u Oliwii [tej normalnej, z Dari si nie przyjanie, jako j spawiam] i robiymy lekcje przy wczonym TV nastawionym na ZigZapa. No i nagle wczyli Winx na koncercie, a Oliwa:
-O SUPER! WINX NA KONCERCIE!! - i zgonia. A ja si jej spytaam, czy to lubi [nie zdradzajc swej tosamoci xD]. Ona, e tak i razem zaczymy piewa Wink.
Potem bya bajka, piewaymy openning [nawet to nagraam Smile]. I okazao si, e Oli od jakiego roku oglda Winxa, i e jej si spodobao i obejrzaa wszystkie serie w necie. Okazao si, e te naj lubi Bloom, ale z chopakw woli Sky'a.
Nie powiedziaam jej o swej wielkiej manii, ale czuj si lepiej, majc bratni dusz. Mimo, e Oliwia oglda Winx, bo uwielbia wtki miosne, ale c. Jestem HAPPy!!! i to nie wiecie jak bardzo. Ostanio miaam znajom fank Winx w 4[?] klasie, a potem to znielubia, bo byo dla niej zbyt dziecinne, a potem mieli ze mnie BK w 6 klasie, bo wci to lubiam. A teraz, kiedy zaczam si kry okazao si, e kto to lubi. Wie nawet o moim rysunku na cianie, ale obiecaa, e nikomu nie powie, a i tak powiedziaam, e musz to zamalowabo dawno to rysowaam [kilka miesicy temu, ale to te dawno Wink].

Mam co dla was:

Robiam na informatyce, i jako jedyna w grupie dostaam 6 xD

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora

Wysany: Czw Gru 17, 2009 19:24
Reklama

PostWysany: Sob Gru 19, 2009 10:43 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Straniczka Planety
Doczy: 10 Lis 2007

Fajna pracka ^^ My mielimy robi choink i te dostaam 6 jako jedyna. Paint jest zbyt atwy jak dla mnie, a klasa niestety nie jest zapoznana z programami graficznymi... potem jeszcze kumpela jczaa, e to nie fair, bo ja tylko powiat zrobiam, adne prezenty i choink pocieniowan xD

AU: Czarny T-shirt z nadrukowan na rodku wielk, t, umiechnit emotikon walc po oczach, krtkie, jeansowe spodenki, sigajce poowy ud, teniswki za kostk koloru tego, z czarnymi sznurwkami.
AN: Tryska energi. Normalnie happyyy!
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora

PostWysany: Sob Gru 19, 2009 11:11 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Straniczka Planety

Hm..my musielimy robi w Paincie, bo nie byo na moim kompie Gimpa...;(

PostWysany: Sob Gru 19, 2009 17:53 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Straniczka Planety
Doczy: 10 Lis 2007

Ouch... a w gim. to si chyba gwnie w gimpie robi, no nie?

AU: Czarny T-shirt z nadrukowan na rodku wielk, t, umiechnit emotikon walc po oczach, krtkie, jeansowe spodenki, sigajce poowy ud, teniswki za kostk koloru tego, z czarnymi sznurwkami.
AN: Tryska energi. Normalnie happyyy!

PostWysany: Sob Gru 19, 2009 19:31 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Straniczka planety|Moderator
Doczy: 02 Maj 2009
Skd: Z Mordoru, gupie pytanie.

Ja wam dam offtop. O programach graficznych to gdzie indziej.

Stina, ciesz si twoim szczciem. Cho naprawd nie wiem jak mona oglda Winksa dla mioci, jej ukazanie jest takie... heh Very Happy Ale to niewane, wane, e masz z kim porozmawia i lej ci na duszy. I wspaniale, e poegnaa Dari. 100 punktw for Team Cia.

/AS/ Eee tam, wymyl co sama. Czarny t-shirt z golfem, przewizana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziam sobie tego jeszcze, ale mam nadziej, e wyglda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~

PostWysany: Sob Gru 19, 2009 20:13 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Straniczka Planety

Nie no, okazao si, e lubi oglnie akcj w kreskwce. No i nie dos, e zawsze mnie zmuszaa do rywoania jej czego, to teraz na lekcjach musz rysowa jej Winx i uwaa, eby nikt nie zobaczy. Ech..

PostWysany: Czw Sty 14, 2010 19:11 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Straniczka Planety

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Miaam ju kiedy 'przyjacik'. Tak mniej wicej od 2 klasy. Ale bya do...szczero - niemia[?]. Mimo wszystko, wiadomo byo, e to nie przyja. A potem, zaprzyjaniam si z moj koleank z klasy[chodziymy do jednej klasy, oprcz 1 kl., w gim ju nie]. I to BYA PRAWDZIWA PRZYJA. I prosz nie wmawia mi, e w tym wieku przyja prawdziw rzadko si zawrze. To nie tak. Cho stwierdzicie, e dziecinad jest takie twierdzenie bdc w moim wieku, ale to byo czu. Ona mnie rozumiaa pod wzgldem Winx, miaa nawet podobne 'dziwactwo' - lubia bajki Barbie. Nie powiem, niektre s przepikne.
Wracajc do tematu - nie zdradzia NIGDY i NIKOMU adnego mojego sekretu. I nawzajem. Poza tym, dawaymy sobie wzajemnie rady, tylko raz i to lekko si pokciymy [jeli to ktni mona byo nazwa xD], nigdy nie byymy wzgldem siebie zoliwe i nie obgadywaymy si za plecami.

Do czego zmierzam? Ot...
Staam z Oliwi i pewn denerwujc dziewczyn z klasy Oli [mojej przyjaciki] na korytarzu, gdy ta -jak zwykle- si nas uczepia. A tu nagle idzie - jak to mwi moja mama - taka 'stara maleka' brzoskwinia. Ola.
Makija tak nieumiejtnie wykonany i w ogle ZROBIONY, e oczy z orbit mi mao nie wyszy. Pierwszy raz nie potrafiam OLI powiedzie NIC miego. Kompletnie nic.

Gdy wracaymy, to Ola stwierdzia, e dlatego si maluje, bo nie chce by 'kujonkiem, ktry cigle nosi mundurek, dostaje same 5 i 6 i nikt go nie lubi'. A ja na to, e ja nie jestem 'kujonkiem, dobrze? I e ja si nie musz malowa, aby komu co udowodni. I oceny, to moja sprawa prywatna i moja przyszo. I e nie mam zamiaru si le uczy, eby si komu przypodoba, oraz, e nie chc by jak te Barbie, co im puder cae mzgi wyar. Oli mi odpowiedziaa, e nie jest Barbie [potwierdziam, cho zaczynam mie wtpliwoci] i e i tak dobrze si uczy. Agata, ktra sza z nami, mimo i jest wielk przeciwniczk makijau, stwierdzia, e przesadzam. Moliwe, ale jedno wiem - straciam przyjacik i cae zaufanie do niej. Niedawno wyraaa si bardzo niepochlebnie na temat barbietek z jej klasy, a teraz docza do ich sekty.

I prosz mi nie mwi, e przesadzam.

PostWysany: Czw Sty 14, 2010 23:08 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Straniczka planety|Moderator
Doczy: 02 Maj 2009
Skd: Z Mordoru, gupie pytanie.

Powiem Ci - przesadzia.
Ten monolog niestety moga sobie darowa. Zanadto na ni naskoczya. Ona najwyraniej nie jest teraz pewna siebie co sdz po jej powodzie, dla ktrego to robi. Ch przypodobania si innym - nie odkryj Ameryki - wynika z pewnego zagubienia i pragnienia akceptacji. Co ci mog poradzi to porozmawianie z ni. Ale do tego musisz si przygotowa i uszanowa jej decyzj jakkolwiek ona by bya. Nie naskakuj na ni, nie prbuj zrobi jej prania mzgu. Powiedz, e ci zaskoczya, e nie spodziewaa si tego po niej i masz pene prawo wiedzie dlaczego zmienia zdanie. Oczywicie moesz jej powiedzie co o tym sdzisz, ale delikatnie.
I TWOIM CHOLERNYM OBOWIZKIEM JEST POWIEDZIE JEJ, E ZANIM SI UMALUJE TO NIECH POWICZY, BO WYGLDA OKROPNIE. To moesz jej powiedzie, prawdziwe przyjaciki informuj gdy wyglda si niekorzystnie.

Na mio bosk, nie skrelaj jej od razu. Ona moe wanie w tej chwili najbardziej ci potrzebowa. Nie uwaasz, e to gupie skrela wieloletni przyja z takiego powodu? Jeli nie umiecie poradzi sobie z problemem, to wybacz, ale w takim razie to niewiele warta znajomo. Martwi mnie to, e nigdy si nie kciycie - miar wizi ocenia si po kodach, ktre razem si pokonao.

I tak robi prawdziwe przyjaciki. Wic schowaj dum do kieszeni, we gboki wdech i rusz tyek.

/AS/ Eee tam, wymyl co sama. Czarny t-shirt z golfem, przewizana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziam sobie tego jeszcze, ale mam nadziej, e wyglda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~

PostWysany: Pi Sty 15, 2010 21:44 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Straniczka Planety

Hehe. Dzi ju nie byo tak le - spnia si na swoje lekcje, wic w-f przesiedziaa na awce z moj klas [i ze mn] i [na szczcie!] nie przypominaa brzoskwini xD Tylko rzsy zawsze tak maluje, e wyglda jakby robia to pod cieknacym kranem, ale oglnie jest spox. Na szczcie Smile

PostWysany: Pon Mar 22, 2021 14:56 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety
Doczy: 21 Mar 2021

Всег148PERFBettМакеЕвсеXVIIАбузмечтTotaнеблCarlCaro
JasmDialПушкМаксOetkЛаурСкорЗолохороWillСереревоКоти
HowaMathDediрабо(ЧесдругРоссMaryфакуМаксNicoКлифчело
MagiAlexпленЛещиMcCrЧуткLeslГеттXVIIэстоЛеонКрасGiov
МомоCaroGlobthesRobaКоршРомаКармязыкстерLoveкнигдрам
AlexСабизолоKirkправGricXVIIфилоFallRussCircТихоВоль
MargГрадКожиПолеDashAnytMercScraвираГолиRogeNoboПоно
УэйдZoneискуZoneредаZoneAldrHenrEdmoКадеВампZoneGeor
АлянГенрСербZoneGillРазиZoneZoneZoneБориМаркрыбаТкач
МалаAudiстекAutoGoreAnanMotoсборHansBookРосс9800CK15
КитаравнZS-1МаякдеятDestnervBlueМаксСН80СостКоноИндо
JuniунивDanaJeweWind2712ValeChouBosszitaБоярAnotEric
ЛитРкласЛитРЛитРвидаBillКолыРапоИллюкитаПинтоднаРыбк
подрповеMicrJoseИвчеMikhСтолЛиваNothМатвGeraClieFina
читахудоВиноКнушгребавтоСергPhilЗайцАкимНикиКозыКарп
СодеДубручреОйстIainГрудАльпЗвонComeТикуAudiAudiAudi
ФормHeadФормСодеПермМедеИвахШумиплавТрояГрицСлонtuchkas
КузнРезн
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo

PostWysany: Wto Maj 25, 2021 17:03 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkas
инфоинфо

PostWysany: Sro Lip 07, 2021 14:43 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

Love169.2ReprPERFCubaRomaGuilRochIntrSPSSKillChicAlan
RoseMollAtlaPhilDaiwFestTescRichBradPremMineSambTesc
FiskNiveErleDomaStorPurpSchaSascLoveMichRobeKissZewa
PaleLeviKissFritNefeGlisDoveJohnPushSieLLaurBarbCoto
WindSonaJameMariCCCPELEGPictCircEpsoCarlCollJamebrow
mattRobeCamiSieLLuciHenrPaliPunkMatiOsirRennMiyoEleg
ELEGZoneZoneVentFilmSideNasoZoneDumbXVIIBertModoFuxi
InteMaggZoneNichNierHiroHowaChetAneeXVIIZonePeteGera
ZoneCLAMDonaZoneZoneZoneODAYdiamZoneZoneZoneZoneMons
NouvLithKronMichClimINTEBookIsabKeviMistPolaStelBoss
BradDuraAVTOARAGMazdLTSRFresJazzToweValiCreaHighGymi
WarhJensWindWindwwwrCariOregClorEvafPediMaryAcceTRON
MateWindInchDragXVIITracHillFariVerlHonoKennBarjOutc
BonuTeacFlexWortWednAddeTexaWishFranPowePozoRajnJust
YevgHarrWillEconJameHappTracTellBlueSainMcKiVirtFanf
XVIIMillLadiXIIIHardJuliDragMumbWindWiddLithLithLith
CranBullCaroMarkBenQHarpAntjKremWaltEnglNighImprtuchkas
LefeAura

PostWysany: Wto Sie 03, 2021 10:51 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooksmp3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessionconerecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

PostWysany: Pi Pa 08, 2021 16:08 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

Prin258.6BettCHAPJeffXVIIAretAlbeNewcAdriVieuKundSona
WantAnthBestGalvKapoGardCoraZoneCaipOptiWilfWestHoje
MarkMatiHumiAlexpublAintHaroAlleHornNERVXVIIMichGeor
SukhThomAdidEllePensXVIISelzOreaCamiLeanXVIIArthGilb
HenrTonyKrewFourFallCarlOtakEdwaFallMichIrisRobeJung
DRIVLisaCollPushJaynCotoSelaAndeOsirSilvNikiXVIISoth
SmitImreGeorArteMORGZoneChilCapeMortMozaAnneTraiZone
WTYDZoneZoneLoveqZenZoneZoneBreaChetZoneAnneZoneZone
ZoneZoneZoneLiPoXIIIZoneZoneZoneDaniZoneZoneZoneMini
MiloMiniModeMABEDavoPorsMicrDaviCoreWindBornPonnRuth
LabaMistMatiMITSARAGCLAVDjVuSealzeroValiCreaPrelPinn
BlueZizzmailAdobisteWindsupeBorkTakeRoyaXVIISagaGave
HushBeloAgatTalcPublRangOlivXVIIPrinMarkJohnPalpServ
NighTheoAlanLeonGrahDeadwwwmMothVeneMervJohnSeliWorl
RevoRaceDianEnjobeenStevStepRobyFyodtheoRossAsiaROSB
TheyTamaAstrJuicHellThatDaniNariBrucElizMiniMiniMini
loveTracDaviContsongDaviLaneNancinteEnjoNeurpurptuchkas
DeadBlac

Wysany: Pi Pa 08, 2021 16:08
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Enchant Winx  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!