Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » Na zewnątrz » Dziedziniec Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 20:42 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

- Hej patrzcie! - rzuciłam - Dziewczyny chyba dostały rozpiskę! Mała? Polecisz?
- Hauaauauau (taa, zawsze ja...)
- O nie marudź
- Hauuu haf (taaa, to plany)
- Ok. To co idziemy po te plany? - podeszłam do Priscilli, po czym wzięłam od niej plan.
- O! Zielarstwo na pierwszej! Będzie z pr. Florą.

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sro Paź 21, 2009 20:42
Reklama

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 14:33 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator

Pokiwałam głową na boki i wywruciłam oczami.
- Daj spokój, gdybym miała wszystkich przepraszać za swoje wybuchy 100 lat by nie starczyło. - powiedziałam do Leah machając ręką.
- A co do zielarstwa...trochę się go boję, powiedzmy że takie...- zaciełam się na chwilę. - delikatne przednioty nie sa moją najleprzą stroną.
- Jeżeli można? - zaczęłam. - To o co chodziło z tymi dziewczynami, wyglądałaś jak by ci "Ojca i matkę zabiły" - zacytowałam powiedzenie mojego taty.

Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 17:19 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie

- Dyskoteka na Halloween? Cool! Mam nadzieję, że nie skończy się tak jak ostatnia - powiedziałam smutno splatając ręce. Przypomniała mi się beznadziejna impreza.
- Ehmm, Mishel to za co się przebierasz? Ja nie wiem czy w ogóle będę się za coś przebierac - mruknęłam zastanawiając się. Nagle wpadłam na cuuuudowny pomysł na strój. Postanowiłam, że wezmę przykład ze stroju Stelli, która kiedyś też była w Alfei na halloween. Widziałam w bibliotece książkę ze zdjęciami i relacjami z imprez Winx.
~ No to się zobaczy... - pomyślałam wciąż z zamyślonym wyrazem twarzy.
- Mishel, co ty na to, żebyśmy w weekend poszły ze zwierzakami na zakupy do Magix i zrobiły wielkie halloweenowe zmiany w naszych szafach? Widziałam kilka fajnych butików... - powiedziałam szturchając przyjaciółkę. Miałam proszącą minkę.

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 18:29 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

//ciekawe czy sobota będzie w sobotę xD//
- SUPER POMYSŁ! Ja to tak szybko rosnę... mam 5 kostiumów z każdego roku. Zobaczymy co tam takiego będzie. A jak z kosmetyczką? Mam 11 lat, ale się nie chwaląc, w końcu i am princess, no nie? A dla zwierzaków... znam dużo sklepów! I salonik SPA dla dziewczyny i jej zwierzęcego kumpla.

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 17:56 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety

Hm...Mnie nikt nie zaprosił. Widać, że Q i Mishel się trzymają razem, Leah i Cass również. A ja jak zwykle jestem z tyłu...Trudno, nie załamię się. Zresztą, ze sobą samą też mogę się świetnie bawić. Nikt mi nie mówi do jakiego sklepu iść, co robić, ile czasu..Wszystko wybieram ja sama. Nie muszę się łamać. Smile
Dryń...Dryń
-O! To mój kom! - powiedziałam.-Przepraszam na chwilę...-powiedziałam do Flory i odeszłam na bok.
ZACK?
Ok...
-Halo?
-Stina? Przepraszam...
-Nie...To ja przepraszam. Byłam niemiła, nie próbowałam nawet Cię zrozumieć...
-Och, nie łam się. Moja wina, nie pomyślałem o tym, jak będziesz się czuła.
Zamilkłam. Nie chciałam ciągnąć dyskusji na temat tego, kto zaczął, bo była ona bez sensu.
-Wybaczam Smile. Ale nie jestem bez winy. - i szybko dodałam- Nie przecz! Jako pokutę musisz się dziś ze mną gdzieś umówić XD
-Och, jakie straszne!- powiedział ze śmiechem.- Taką karę, to ja bym chciał mieć codziennie.
-Niestety, nie da się załatwić Sad Ale słuchaj, kończę, bo zostawiłam pewną osobę, z którą rozmawiałam. Tak na marginesie, zgadnij kto to.
-No nie wiem..Może ta Ukullele...
-Quelle...Nie, Flora z klubu Winx!
-O jejciu...Weź dla mnie jej autograf!
-Spoko, załatwione. Ale pa, muszę kończyć!
-Do dzisiaj!
-Do dzisiaj!

Podbiegłam do Flory.
-Przepraszam, że tyle to zajęło...Ale mam pytanie: Czy mogłaby mi pani dać autograf? Dla chłopaka...
-Nie ma sprawy kwiatuszku..-Flora wyczarowałam kartkę i długopis.
O wow.
-Jak ma na imię?
-Zack. Przez 'c' i 'k'.
Dla Zacka, Flora napisała.
-Dziękuję. Za to i rozmowę. To naprawdę fascynujące panią poznać! I pani przygody...Ale muszę wziąć plan lekcji, poza tym Leah, Cass, Q i Mishel czekają...Więc do widzenia!
-Do widzenia Stino. Mi również jest bardzo miło. Dziękuję.
Podbiegłam do dziewczyn. Te dały mi jeden plan, który wzięły dla mnie wcześniej.
Czyli z Florą mamy pierwszą lekcję? Nie mogę się doczekać...

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 19:12 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

- HEJ, STINAA!!! A ty idziesz z tym całym Zackiem? Ukullele xDDD... to było dobre, ale obraźliwe... jak idziesz na bawkę, to może weźmiemy cię do centrum. Księżniczki mają zniżki aż do free, bo dzięki nam te lokale jeszcze trwają, no nie, Quelle? Mam 11 lat, ale chętnie pójdę do kosmetyczki... zrobię kilka projektów dla nas ok?(tu dziewczyny wrzućcie kolorystykę i to czy sukienka czy zestaw)
PRZEPRASZAM ZA INFO W NAWIASIE MODERACJĘ I ADMINISTRACJĘ, DZIĘKUJĘ

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 19:22 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety

-Eeeee...wiesz, co do sukienki to mam jżz pomysł. Ale dzięki. Za to do centrum chętnie się wybiorę. Smile

Pytanie do Mioshel: Jak mogłaś usłyszeć co Zack powiedział do Stiny Shocked ? [chodzi o Ukulele]

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 21:14 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

Odp dla Stiny (btw sory moderacjo nie zetnij mi łba) MoWiŁ tO sAmO nA iMpReZiE xDDDDDD
- No to dobrze, bo nie przeżyję... słowo. Muszę mieć jak najwięcej towarzystwa. No a poza tym... muszę mieć min 2 opinie, żeby wiedzieć, czy są wahania co do kupna, czy na 100% brać.

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 11:53 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator

Leah uśmiechnęła się leciutko.
- Powiem wam, że spasuję. Po ostatniej imprezie jakoś nie mam ochoty odkrywać mojej wewnętrznej lwicy salonowej...
Zamyśliła się by po chwili potrząsnąć głową.
- Chodźmy wreszcie na zielarstwo.

/z tematu/

/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 12:55 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

- No fakt... zielarstwo! LECIMYYYYY! ALLELUJA!
(z tematu)

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 14:07 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator

- Dobry pomysł- powiedziałam i ruszyłam za dziewczynami.
(z tematu)

Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 17:15 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie

- OK, lecem - powiedziałam - UPS! Czemuż ja dodaję do czasowników "em"?? Muszę się tego oduczyc...

(z tematu)

PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 09:46 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety

-Ok.
(z tematu)

PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 20:39 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator

/ksah, bo znowu będzie zastój/

Dziewczyny wyszły na dziedziniec. Najwyraźniej były pierwszymi, które się na to zdecydowały, bo świecił on pustkami jak okiem sięgnąć. Skierowały się ku bramie głównej - po drodze przywitały woźnego (znów utwierdził je w przekonaniu, że jednak istnieje), chyba wychodzenie po inspekcji nie było zakazane skoro ich nie zatrzymywał a przecież powinien być o niej poinformowanym.
- Zaczynamy od jakiegoś konkretnego miejsca? - zapytała Leah ściskając mocno kurtkę nieznajomego.

/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 07:42 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

- Może centrum... albo jakaś kawiarnia? Zjadłabym jakieś ciasto... - zaczęłam kiwać się na palcach.
- Albo... może... zresztą. Macie inne pomysły?

Wysłany: Czw Mar 25, 2010 07:42
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu