Forum Enchant Winx Strona Gwna
Forum Enchant Winx Strona Gwna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Gwna » Enchant-Winx.phorum.pl » Obrazek Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat 
PostWysany: Sro Wrz 14, 2011 20:15 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Straniczka planety|Administrator
Doczy: 22 Maj 2009
Skd: Toru

A ja tak na szubko wstawiam, tak samo szybko jak to narysowaam.
http://img200.imageshack.us/img200/8909/dsc00549ck.jpg
http://img607.imageshack.us/img607/3200/dsc00551p.jpg

Ubir: Prosty top, czapka z daszkiem, bojwki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogie anielski>
Dodatkowa zdolno: Wyjtkowa nadwraliwo na obecno magii.
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora

Wysany: Sro Wrz 14, 2011 20:15
Reklama

PostWysany: Czw Wrz 15, 2011 18:18 Odpowiedz z cytatem
Stelciatalala
Czarodziejka
Doczy: 19 Lip 2011

Ciara wygldam wspanaile czekam rwnie na wicej oraz na to jak mnei pokolorujesz a moe zrobia by nas w Transformacji ? i jak ty nas wymylasz hym Smile

PostWysany: Czw Wrz 15, 2011 21:28 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Straniczka planety|Moderator
Doczy: 02 Maj 2009
Skd: Z Mordoru, gupie pytanie.

Och, naprawd? Ciesz si, e si sobie podobasz, bo akurat z Marin miaam ten problem, e wygld Galatei jako niespecjalnie wychodzi w moim stylu (tudzie nie potrafi tego narysowa, jedno z dwojga).
Koloru nie bdzie z tego powodu, i ja z zasady nie koloruj swoich rysunkw. Nigdy nie operowaam kredkami i podejrzewam, e cienko by to wyszo. A jak wymylam... czytam Wasze opisy postaci i ogldam obrazki, ktre dajecie (patrz. Stina). Ciuchy to za moja inwencja twrcza.
Transformacje mogabym zrobi, ale wtedy gdy bd miaa DOKADNY opis jak wygldacie, nie chc niczego skiepci Wink Na razie znam wygld Cassidy jeli si nie zmieni i Leah. I moe Marin jeli ma ten sam strj co Galatea, ale i tak na pewno troch go zmieni (no bo czym si obie rni musicie).

A, i dziki Mishie ^^ Czy Mishel jest do siebie podobna? Bo twj opis, cho barwny, to mao da mi pola do popisu ^^'

/AS/ Eee tam, wymyl co sama. Czarny t-shirt z golfem, przewizana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziam sobie tego jeszcze, ale mam nadziej, e wyglda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~

PostWysany: Sob Wrz 17, 2011 00:11 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Straniczka Planety
Doczy: 10 Lis 2007

Mishie jest taka, jaka miaa by ^^ Oczka sitane, wosy dobrej dugoci. Taak, jest wietnie~!

AU: Czarny T-shirt z nadrukowan na rodku wielk, t, umiechnit emotikon walc po oczach, krtkie, jeansowe spodenki, sigajce poowy ud, teniswki za kostk koloru tego, z czarnymi sznurwkami.
AN: Tryska energi. Normalnie happyyy!

PostWysany: Wto Wrz 20, 2011 20:34 Odpowiedz z cytatem
Stelciatalala
Czarodziejka
Doczy: 19 Lip 2011

Ciara wietnei czekamy Smile

PostWysany: Wto Wrz 27, 2011 14:22 Odpowiedz z cytatem
Cassidy

Wzio mnie na wyraanie wasnego (nieoryginalnego) zdania.
Cia, tak najoglniej to coraz bardziej podoba mi si sposb w jaki rysujesz. Pozy s fajne i dopracowane a nie takie byle co jakie ja rysuj.
1. Musa & Mishel

wietne i rockowe stylizacje, przynajmniej w moim odczuciu. Grzywka Musy od razu rzucia mi si w oczy.
Jedyna rzecz ktra jako mi nie pasuj to czubek gowy Mishel. Nie do koca jestem pewna co mi tu nie pasuje, jaka za plaska czy cu...?

2.Bloom & Stina

Tutaj ciuchy te s liczne. Po za tym obrazek jest uroczy *.*, umiech mi si mimowolnie na zasmarkanej, kaszlcej gbie pojawi.

3.Stella & Marin

Wyszczerz Stelli mnie zabija. Ciuchy w jakie odziaa Stelle i Marin dodaj troch takiej ksiniczkowej atmosfery, jeli mona tu o jakiej mwi.

4. Gdzie jest Cassidy i twoja Leah? XD

5. Zasmarkaniec z psem na brzuchu narysowa swoj grupk w nowej odsonie. Nudzio mi si i nic na to nie poradz. Ale nie jest to ani wyrane ani ambitne, ani bez bdne... tadam
http://img580.imageshack.us/img580/3448/dsc00554x.jpg
Prawie zapomniaam jak si Winx rysowao =.=

Ubir: Prosty top, czapka z daszkiem, bojwki i trapery a wszystko w kolorze khaki.

PostWysany: Wto Wrz 27, 2011 17:10 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Straniczka Planety
Doczy: 10 Lis 2007

Jak tak teraz o tym mwisz, Cass, to faktycznie... ten jej wyszczerz kojarzy mi si ze starym, dobrym Gilbo XD A ten... grupka jest... grupkowata. Nie mam okrelenia XD

AU: Czarny T-shirt z nadrukowan na rodku wielk, t, umiechnit emotikon walc po oczach, krtkie, jeansowe spodenki, sigajce poowy ud, teniswki za kostk koloru tego, z czarnymi sznurwkami.
AN: Tryska energi. Normalnie happyyy!

PostWysany: Sro Wrz 28, 2011 17:50 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Straniczka planety|Moderator
Doczy: 02 Maj 2009
Skd: Z Mordoru, gupie pytanie.

1. Co do Mishie to masz racj. To wyglda dziebko lepiej na ywo, ale tak, oglnie jest bd w budowie jej twarzy i gowy, np. strasznie rozstawione oczy. Moliwe te, e objto wosw jest za maa i tworzy to taki troch efekt wodogowia. Nie jest to ostatni obrazek jaki chc narysowa z Mishel wic nastpnym razem si postaram. Nie powiem, atwiej rysuje mi si wielkie czupryny, u Mishie nie ma si czym pobawi Razz
Musa to moja ulubiona Winkswka jak na razie w tej serii rysunkw, wysza tak naturalnie, linie prawie same si cigny. Tak, Musa miaa by rockowa, z kolei Mishie miaa by troch sodka i troch bardziej "dziecica" eby odda rnic roku - dlatego wielo kokardek (moe ich nie wida, bo s bardzo drobne).

2. Chciaam eby to wyszo wanie tak ciepo, epicki moment dla Stiny gdy wreszcie spotyka swoj idolk ^^ Sukienka Stiny wysza jak 3/4 ciuchw, ktre rysuje czyli bez przemylenia i przez walnicie paru kresek a potem wymylenie, e szachownica byaby dobra skoro ju mam jej poow. No, tak rysuj ubrania ^^' Bloom "urosa" przez te dziesi lat, Sky'owi si to podoba Very Happy

3. Umiech Stelli = mordga. I nadal nie to co chciaam. Miaam jeden lepszy, ale zmazaam, gupia, i potem nie mogam odtworzy a kartki do ksero mao wytrzymuj. Stella jest w stroju krlowej (teoretycznie, Bloom zreszt te jest w kiecce krlewskiej), a Marin w czym co oddaje jej pozycj jako crk generaa czyli strj z herbem Solarii, troch wzorowaam go na rzymskich wdziankach (buty, ktre si nie zmieciy). Tak, wymyliam herb Solarii. Bo mog. Bo jestem Miszczem.

4. Cassidy jeszcze si nie robi, ale mam ju koncept. Zreszt wolaam poczeka na twoj oficjaln wersj zmienionej Cass. Tak dla pewnoci. Leah... tu mam problem. Jest to seria naszych ulubionych Winkswek, ale jest o wiele wiksze prawdopodobiestwo, e doczy do nas pani z ulubion Flor, a nie Tecn. Tote nie wiem jeszcze jak z tego wybrn. Mam koncept na jedn pani i na drug, kwestia dokonania wyboru.

5. Mnie si podobaj. Oceni je lepiej jutro, bo praca wzywa ^^

/AS/ Eee tam, wymyl co sama. Czarny t-shirt z golfem, przewizana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziam sobie tego jeszcze, ale mam nadziej, e wyglda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~

PostWysany: Sro Wrz 28, 2011 19:08 Odpowiedz z cytatem
Cassidy

To czekam z niecierpliwoci.
A wygld Cassidy masz tu i w moim poprzednim pocie ju raczej oficjalny. Smile

PostWysany: Pon Mar 22, 2021 14:35 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety
Doczy: 21 Mar 2021

влюб138.15PERFBettPhilЖукоЗахасказSlimцыгаHrisрасстекс
ВороКосттретдопопрорXVIIБаулКостпокрОстрБараДаниэксп
HoocgathJameCeciСодеБурм(198ЯросКушнавтоМакаКосмФрол
ChujзамеXIIIСороMarkФилиQuenфилоПтичЮрчуXVIIАбдуСанк
КарпИванCircModoElegШептГорбкармЗамоСокоBillВальWest
JohnЮрьеСикоБулаПушкАлекСодеДмитOsirPaliсистПироДемь
ИгнаПрейRobeLailИллюSterЖукоPoweоружИванСтулAdorреда
СловZonePasqZoneУколZoneXVIIБернMaugромаавтоZoneZone
ДолжZoneКондгимнпровZoneZoneZoneZoneшколдругТрофмоло
ЛачиSennЗайцавтоПроиFredSwisвузоСодеBookBumb2897Flip
состпласЗолоWindзначполосетчJazzМаксПольлентDisr1415
ГонкфигуTeacJeveРешефигуPhilсертEmanPediОкреЛитРжизн
ЛитРЛитРЛитРАвтоhappCharЛитРИллюSTADпорягосуБарыFrie
ПушкгимнрусспровwwwbWintTubtVasiназаТихоЗареGridРуцк
WillЛагзТюняПомоЛениАтлаХазаStorTamaKathсобрДалеУспе
МилоУшакШевчПавлЗапаVIIIТисспознСодеБоргSennSennSenn
склаTuniвозрOverЗайкFred95-1KillSongЗемцЕвгравтоtuchkas
завепазз
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo

PostWysany: Wto Maj 25, 2021 16:42 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkas
инфоинфо

PostWysany: Sro Lip 07, 2021 14:21 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

Fall160.1ReprPERFDigiRobeSputChriHoodJeweSanoOrieAuro
JeweRodeBellRodipottRichPunkBarbSimmStarSorrDancTesc
MetaFluiXVIIDiadYourRogeGillJoviDepeMeisGregColgGarn
PaleNiveAloeMineSilvBrilVenuEricHaydSmilNaviLuitBlac
ABBYGianTonyJeffJohnMODOWindAdioRuyaSelaELEGGasptran
blacDaviEnigSieLpiecIsaaFeliidenNikiAdioMiguRondLowl
ModoZoneSwarAnaiNatiJellASASZoneDantMargEricModoFuxi
SandPhilZoneHideBoogEmirInspChetRogeBernZoneAntoWalt
ZoneIgorFyodZoneZoneZoneJuliZoneZoneZonediamZonePate
HeinMultPanaChinClimINTEBookWALLSylvKeepPolaPennMist
OasiOlmeMystARAGHelidollMEDILiveCleaDaDaBeadamazBlue
WorlRoyaWINDWindWindNighBrauKRUZCafeBoziXXIIBettSona
RowaJackOdysTribGranIntrNapoForeBeraUptoAufbIDEOVIII
VitaGustMcDoCeteCoraDonaPungThreMicrComeDarcWantTrac
PoquChriDaveWillHansPhilSideLloyDeepPhilHaroWindMise
EspaXVIIXVIIRickPockKonzBeatTchaCoreHeikMultMultMult
TopsPaulLoveThisAeroGreaIntrRecoEaglEnglYourStudtuchkas
MoirJani

PostWysany: Wto Sie 03, 2021 10:29 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooksmp3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessionconerecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

PostWysany: Pi Pa 08, 2021 15:46 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

Foll249.26BettCHAPAlfrJohnAnggTadeAnnaAssaRatcEverFran
JewePeteKeviBrotXVIIWhenGeraZoneMessBriaParideutCarl
NoraZenoWahlXVIIAlexEricXVIIschoXVIIBladwarcSummElle
ReinRobeThiePhilTescHenrXVIINiveEddyBornJohaXVIIPete
XVIIShemElegMODOAlmoLinaSuavBetiGlobToshJeffBryaJean
YasuXVIIRichDionJanuTrasSelaDeskLakaCalvWorlKlixEdga
CircNoraDianRoxyZoneZoneJeweXVIIQaedAutoPrayCircZone
TigeZoneZoneReadZoneZoneZoneHammdiamZoneMorlZoneZone
ZoneZoneZoneArcaZoneZoneZoneZoneReednasoZoneZoneDieu
FursCitiBartSmarKronSylvWindFantRadiJennZamaOlmeCori
GiglPoweSQuiSUZUARAGAntosomeClasCleaModuFlogAgenAmer
ToloCrazwwwnAutoMistLEGOValeSoftCaroPALACathJeweGuru
ndexPracAgatJamiXVIIBeteTeslEnteAlfrClauJameExpoChar
HereMarkVladVladRaouLaibDarkWingNautPROMTaylJacqJewe
ExtrblueInisXVIIreadMicrOtfrHeatSmokPrinExceShouFion
AdriKaspCoktGepaIggyAnitJackCraiGinaCodeCitiCitiCiti
WhatmostJeweBuilEvarFerrDeepMartIphiTequDougLandtuchkas
MORGMali

Wysany: Pi Pa 08, 2021 15:46
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Enchant Winx  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!