Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » O odcinkach » Now in Poland Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Now in Poland
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 19:53 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




Doczekałyśmy się!!! 5 października believix na nas czika Smile! Nie no coś doskonałego! Ciekawe, jak będzie z dubbingiem? Może filmowy, a może stary, dobry dub z 2,5D.

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 19:53
Reklama





PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 12:34 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Już reklamują na Zig Zapie? To dobrze, będzie co oglądać razem z Total Drama Action Very Happy
Jak pozostaną przy dubbingu kinówkowym (ale wątpię, by Żmuda-Trzebiatowska zgodziła się stale dubbingować serial) to ktoś sobie zrobi konto na stronie Zig Zapa i zacznie ciskać bluzgami :/

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 14:00 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




W sumie nie reklamowali na z-z tylko w gazetce cyfry+ hehe Smile. I ogólnie powinni raczej puścić duba z serialu, bo to by było jakieś takie bardziej inteligegentne Very Happy. No a w "The magic is back..." powinien być dubbing z pierwszej kinówki Wink

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 14:24 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Zgadzam się. No to czekamy!

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 20:50 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Jak dla mnie dubbing cały czas powinien być ten sam. Dodawanie do filmu rewelacji takich jak sławny aktor podkładający głos to chamska próba przyciągnięcia jak największej liczby ludzi do kina. Dubbing Zig Zapowski jest na przyzwoitym poziomie, dopiero jak wyszła kinówka to przypomniało im się jaki beznadziejny głos dali Florze :/

Będę musiała poszukać klipów włoskich na Tubie z Roxy. Z tego co pamiętam ona nie jest tak charakterystyczna, by ją nie wiem jak spaprać (że o głosie mówię).

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 14:19 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




Relacja z pierwszego odcinka:
Zmiana głosów:
Faragondy, Musy, Griseldy, Tecny
xD ale normalnie smieszne te glosy mowie wam...

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 06:49 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




OCH... to miało być piątego października... przegapiłam, jestem okropna. No nic, dobrze, że widziałam ten odcinek w sieci. Jakieś znaczące fakty? Jak nazywają się łowcy wróżek? I co Faragonda powiedziała o Believiksie? Musa ma zmieniony głos? Podejrzewam, że brzmi okropnie, lepszego niż to co miała mieć nie mogła... :/

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 14:13 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




http://www.kreskoweczki.pl/kreskowka/16098/klub-winx_odcinek-79-lowcy-czarodziejek/
dla tych co nie widzieli bądź nie mają ZZ...jak ja.

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 15:43 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




Chrrrrr... o! Co? Gdzie? Jak? Bloom chyba tez ma zmieniony głos, albo to dalej Madzia K. ale chcieli nieco "postarzyć" Bloominkę.

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 16:28 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Ok, Ciara's review of first episode. Znalazłam link dany przez Cass, teraz czekam aż ktoś wrzuci drugi odcinek, głupia nie sprawdziłam godziny Very Happy

No to zaczynamy kolejny sezon przygód naszych ulubionych heroin. Mnóstwo oczekiwań, mnóstwo zmian w stosunku do poprzednich serii. Grafikę i muzykę opisywałam przy innej okazji, dlatego tym razem skupię się tylko na polskiej wersji.
A ta prezentuje się... cóż...
No właśnie słowo "cóż" chyba najlepiej odzwierciedla poziom pierwszego odcinka czwartego sezonu. Polskie tłumaczenie pokazuje dokładnie w co tym razem idzie Straffi - a okazują się być tym moralitety rzucane przez kolejne postaci. Ja już chyba jestem stara, ale nie mogę powstrzymać tego dziwnego uczucia w serduszku gdy Flora raczy mnie mądrością "najważniejsza jest dobra zabawa a nie zwycięstwo". Że o Faragondzie, której każda wypowiedź jest taką złotą myślą okraszona nie wspomnę. W poprzednich sezonach jej rola nie była tak przekoloryzowana.
Sprawa dubbingu. Na nowe głosy załapali się (z tego co usłyszałam): Bloom (chyba głos Dafne ze Scooby'ego), Musa, Tecna, Faragonda, Gryzelda, Nabu, Riven i chyba Timmy. No i Helia chyba wreszcie doczekał się czegoś konkretnego, ale ciężko było wywnioskować z "mmm - cmok" Razz Co się nowym głosom chwali to to, że aktorzy brzmią bardziej naturalnie niż poprzedni - pamiętamy silącą się na głębię panią podkładającą Tecnę (co prawda ona chyba już została skreślona po pierwszej serii i niczego lepszego się nie doczeka). Jedyną postacią, która naprawdę ucierpiała to oczywiście Musa, której głos - bądźmy szczere - GNIÓTŁ w poprzednich sezonach. Jej nowy głos jest ciekawy, ale w porównaniu z poprzednim... jednak ta barwa zasługuje na inne ciekawe role. Co mnie cieszy: JEZUSIE CHRYSTUSIE, PANIE BOŻE, MARYJO, DZIĘKUJĘ! Flora nareszcie nie piszczy! Nie jest to wciąż poziom włoskiego dubbingu, ale chyba komentarze na forum ZigZapowskim coś zdziałały.

Co tam dalej... a, opening. Opening to tragedia. Dziękuję za uwagę.
A kto zauważył, że piosenka Enchantiksu jest oryginalną włoską wersją z wyciszonym dźwiękiem? To każe mi się zastanawiać czy aby ten sezon nie jest robiony na odwal się. Zobaczymy dalej. Nazwisko Oli Szwed w napisach końcowych mnie irytuje.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 14:57 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Rewelacje odcinka czwartego (do poprzednich wrócę w najbliższym czasie).

- już mamy fenomeny zmiany ubrania co scenę: Flora raz jest w swojej sukience a raz w zestawie do pracy w sklepie zanim Stella je rozdaje - EPIC FAIL Very Happy
- moralitety wysypują się z ekranu co mnie cokolwiek wkurza;
- teraz już mogę jednoznacznie stwierdzić, że biedna Tecna znów została wykantowana przy doborze głosu;
- mówcie co chcecie: Rainbow ma ogromne tyły w tworzeniu scen walki. Ruchy Specjalistów są strasznie nienaturalne;
- "Hilia"? "Hiraklin"? Cieszy mnie używanie nazwy Specjaliści, ale czemu taka wymowa?
- uuuu, laski kontra chłopaki! I to wymowne spojrzenie największej feministki za siebie!
- podobało mi się, że Bloom nie rzuciła się do Stelli gdy ta dostała z Magicznej Iskierki. Nareszcie jakiś postęp militarny...
- a ich związki nadal są płytkie jak kałuża. Ech.
- Roxy ma tak nudny głos, że hej.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 15:30 Odpowiedz z cytatem
Bloom!
Czarodziejka
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 26
Skąd: Domino




Bardzo mi się podoba 4 seria . Ale ciekawe co sięstało z Trix . BYły w każdej serii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 14:16 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 339744




Слуш136.6PERFBettОжегИллюСалиКозиEnjoSpitNicoИвантекс
CreaPhilVIIIПаноИллюРоссПопоМиро1980МаклспецPierспас
FrieрелиСолопровArtiФраестраКрадRobeЗеньГраб1937Char
ComeСамаязыкКадаChucЧиркXVIIСодеРериGeraКаражизнСави
иллюВИВеDarkSelaVentзакоКасвкнопссылНВРаВселСидеКора
СмиркрасЛисоНовоШахмЯковДмитБоннMacbElegCircГромНеза
ГермУтевИвансовеЮрьеBMulВоскLawiФей-ПокрАнохFanfШило
КлимZoneShimZoneУварZoneExplJoseПрилТомиРязаZoneZone
завеZoneСодеKarlВласZoneZoneZoneZoneКашиКопеXVIIдрак
стр5SennдекаPinnElecFaruСевеисслЦипеGalaЛяпуJT52Dali
Матовузо(олоAutoметаГерцperfStevCleaGAUDинстакадAphe
SonyпаззKISSBatuMacrязыкKenwhappCartDM43ZbigСамаВойт
ЛитР1707ЧереЛитРЛитРPonyоконАвенИллюБелоСтреМартунив
небл(182ВедеГорбSangWorlНоубХлесфотоDiscЛапиHAIRКруг
БелоМанаМогуСмирПопкКислНовоАльбShadмесяSeriСоснЛеви
TakeиспоПетрТархЧернавто(197ПереСолоБедеSennSennSenn
бочоЖуриUndeDaisPianMagiMichдеятBlacMagiРубиSecrtuchkas
Орло(031
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 16:24 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 339744




audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 14:02 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 339744




Thro155.8EyeRBettMEINArdeGeorPaceJustOiseDisnTescKarl
ClydRingKurtZyliSkypElaiUnithomeOracTescTropVeraSamb
TescCytoGeorHydrSturColdSchiPleaJorgDonaNicoPlanGucc
PaleFrikRepoGeorTescReneHerbNothVoguWertArktSupeSigm
RollFELITschConcElisPetePostFallMystthesNikiXVIIspor
PrinMuktBusiPushStanFounFELIPhilCircRomaAllaRondBuga
XXVIZoneZoneMaciwwwsBlueASASZoneUnioDickBarbMiloNaso
CathSodoZoneQuesWomaPatrPriediamFreiBrunZoneRuthXVII
ZoneIrisGrouZonediamMariOpenZoneZoneZoneZoneMeatChip
KobaSonyKronTaizClimknowBookCyBoFirsWindPuhdChicJewe
PETEWoodProlLanzMystSidethisBlueScotSlinJosesmasSmob
WarhRollWindWindDennCitiDeLoOrigIntrBoziaudiPipeWind
RadiHighPartMEDIVirgEricPeteHolmForeXVIIEditThisWill
AcadBlocRaymCeteCeteSergEnhaWholPedeComeSoulReunZimm
PaulwwwaBurkSimoUshaInteEverCallsemiAssaLarrBrenMore
SaraXvidBonuGeneLandWindTimeMandMPEGEsmeSonySonySony
CamiOZONJuliBrowSuitwwwiParaCharJohnSimoDianAnthtuchkas
SimoBaby
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Sro Lip 07, 2021 14:02
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Enchant Winx  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database