Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » Korytarze » Korytarze Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 19:11 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Profesor Exigente, wyraźnie zadowolona z faktu, że trafiła jej się taka odpowiedzialna "fucha", poprowadziła dziewczęta możliwie najdłuższą drogą do gabinetu dyrektor Falaminy. Nie żeby była złośliwa - po prostu lubiła gdy dawano jej ważne zadania i gdy była główną koordynatorką czegokolwiek.
- To tutaj. Zachowujcie się jak przystało na dobrze wychowane młode damy.
Odeszła.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sob Paź 17, 2009 19:11
Reklama





PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 19:17 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




- Dziekujemy. - powiedziałam za nas wrzystkie i skinęłam głową.
Podeszłam do drzwi i zastukałam lekko, nasłuchiwałam czekając na odzew z za drzwi.

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 19:24 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




-Dziękujemy. -powiedziałam.
Nauczycielka zniknęła za zakrętem.
-Fiu. Więc wchodzimy....
Zaczęłyśmy czekać na "Proszę"

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 20:41 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




- Merci!
Weszłam se (z tematu)

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 12:53 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




Weszlam do gabinetu za Mishel.
- Dzieńdobry? - powiedziałam z dozą niepewności.

(z tematu)

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 13:38 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




Biegłam korytarzem mając nadzieję, że jeszcze się nie zaczęło.
Od czasu do czasu, w biegu oczywiście, zarzucałam włosami, by zobaczyc, jak to jest gdy się ma włosy sięgające bioder no i... różowe!
Wreszcie dobiegłam do gabinetu pani Falaminy. Nie pukając ani nie czekając na specjalne zaproszenie gwałtownie i z hukiem otworzyłam drzwi.
- Dzień doooobryyy.... - zaczęłam wchodząc.

(z tematu)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 19:59 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




!
Przypomniałam sobie o karteczce Q:

,,Sekret tkwi w magii Twego serca i na zawsze w nim pozostanie. Niechaj wszystkie magiczne istoty wiedzą, że szlachetność jest źródłem wielkiej magii. Przeznaczeniem Alfei jest szkolenie młodych dam na wykształcone i mądre czarodziejki. Lecz ma ona swój sekret, który można odkryć tylko za użyciem magii, pochodzącej z najciemniejszego zakamarka dobrego serca"
Najciemniejszy zakamarek dobrego serca....
zakamarek dobrego serca....
dobrego serca....
serca....
Ej! A "serce Alfei"? Tak uczennice nazywają archiwum Alfei. Bo przecież osobie piszącej kartkę nie musiało chodzić o serce kogoś konkretnego, ale właśnie o archiwum!
To mogło by być logiczne! I gdyby tak przekształcić nieco liścik:

,,Sekret tkwi w magii Twego serca i na zawsze w nim pozostanie. Niechaj wszystkie magiczne istoty wiedzą, że szlachetność jest źródłem wielkiej magii. Przeznaczeniem Alfei jest szkolenie młodych dam na wykształcone i mądre czarodziejki. Lecz ma ona swój sekret, który można odkryć tylko za użyciem magii, pochodzącej z najciemniejszego zakamarka archiwum"

Może nie ma w nim już takiej tajemniczości i magii, ale jest za to logika i liścik jest zrozumiały. W miarę...

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 20:44 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




- Heh... Quelle, a ty co tak wolno? Nad czymś myślisz? A może do biblioteki musisz iść?
//P.S sorry, że kieruję Q ale tak jakoś mi się...//

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 16:30 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- Wiesz, co? Masz całkowitą rację! - powiedziałam wyrwana z zamyślenia. Snułam się za dziewczynami jak żółw - Fakt, poszłabym do biblioteki, nawet jak nie będziemy czegoś szukac to żeby coś poczytac, ale znając życie, coś nas tam spotka - dodałam nerwowo.
Dzwonek znowu wydzwonił swoją koszmarną melodyjkę.
- Nie no! Te przerwy są S-T-A-N-O-W-C-Z-O za krótkie!!! - wrzasnęłam i przeliterowałam słowo "stanowczo" - Teraz eliksiry...

(z tematu)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 19:07 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




- W pełni zgadzam się z tą panią
(z tematu)

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 17:03 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




-To idziemy.
[z tematu]

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 17:41 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




- Hmie, hmie, hmie.... nic mi nie zrobią. I tak załatwię sobie jakąś ciekawą lekturkę! Ale najpierw muszę przebrać ten idiotyczny fartuch! Po co ktoś wymyślił fartuszki z bawełny do eliksirów?
(z tematu)

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 17:57 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




-Żeby w miarę uchronić się przed atakiem głupich eliksirów...Ja wolę tam nie iść...

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 18:50 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- Fakt, te fartuchy są obleśne - powiedziałam odwiązując idiotyczne wdzianko. Zdjęłam fartuszek, wzięłam go w rękę.
- Phi, teraz i tak wszystkie lekcje przerwali na parę godzin z powodu trzęsienia ziemi w Alfei - powiedziałam powstrzymując śmiech o aferze, ktąrą spowodowałyśmy - Mamy wiele czasu na swoje sprawy - dodałam.

(z tematu)

_________________
Aktualny strój postaci
Na zajęcia gimnastyczne: czarny dres ze złotymi elementami i czarna koszulka na ramiączkach
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 19:47 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




/ba, zapomniałam nawet o przetransferowaniu Leah na korytarz. Jakby co to właśnie tutaj ona jest, możliwe, że w innej części niż reszta./

Nagle poczuła się strasznie zmęczona. Niby tylko dwa dni przeżyła w nowym miejscu, ale ciągle czuła się zagubiona. To chyba przez jej wyobcowanie. Wcześniej nie potrzebowała za bardzo przyjaciółek, siostra i rodzina w pełni jej wystarczyły. Ale teraz musi radzić sobie sama. Westchnęła. Nie ma co się załamywać. Jeśli teraz pozwoli ogarnąć się emo to później będzie jeszcze gorzej.
Wstała, wyprostowała się, odetchnęła głęboko i postarała się uśmiechnąć. Wyszło jak wyszło, ale podbudowało ją to trochę. Ruszyła na drugie piętro gdzie pokoje mieli nauczyciele. Akurat trafiła na profesor Giselle wychodzącą ze zmarszczonymi brwiami ze swego pokoju. Wyraźnie się wystraszyła gdy ją zauważyła, ale Leah nie dała zbić się z tropu.
- Pani profesor, sytuacja opanowana. Dziewczyny doprowadziły salę do porządku. Chciałabym żeby potraktowała to pani jako przeprosiny z ich strony. I ja też przepraszam. To przez moje roztrzepanie doszło do tego. To się więcej nie powtórzy.
Giselle przeniknęła ją zimnym spojrzeniem niczym strzała. Po chwili powiedziała:
- Mam taką nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. Niech ta sprawa nie wychodzi dalej. NIE MA takiej potrzeby.
Wyminęła Cerchio i odeszła. "Nie ma" zabrzmiało jak "powiedz komuś a wszystkie wylecicie". Nie wiedząc co o tym myśleć, Leah ruszyła do pokoju wspólnego.

/z tematu/

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 19:47
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Enchant Winx  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database