Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » Pokoje » Pokój 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Nie Lip 10, 2011 19:14 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

/Bo... bo myślałam, że mama zacznie ._./
Szła zaraz obok Stiny, gdy ujrzała na swoje ślepka Leah. Na ten widok uśmiechnęła się znów pełna energii. Po tylu latach z wędrówki z niewiadomą ilością ciastek, nachosów, sosów i... no, rozmaitych napojów, udało jej się dojść do pokoju nr 4! To był wyczyn! Rzuciła się na drzwi, omijając koleżankę, by po chwili poustawiać rzeczy, które przyniosła, na podłodze pokoju. Powód? Stoliczek był rozmiarów niewielkiej szafki nocnej! Nie tracąc czasu, pobiegła po stolik znajdujący się w jej części pokoju. Na szczęście meble dziewczynki były lekkie, więc nie miała problemów z jego przeniesieniem. Postawiła kawał drewna na środku pokoju i ułożyła na nim wielki, granatowy obrus z naniesionymi brokatowymi gwiazdkami koloru białego przy samych brzegach. Był naprawdę duży, przez co sięgał ziemi. Zerknęła pytająco na Cassidy.
- Cass, w twoim pokoju stoi podłużny stolik, no nie? Można pożyczyć? To wszystko nie zmieści się na moim jednym. - Spytała, jak zwykle, ciepłym tonem.

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Nie Lip 10, 2011 19:14
Reklama

PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 13:28 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator

Stanęła na środku pokoju opierając dłonie o biodra z uśmiechem witając jedzenie. Jedzenie! Normalne, smaczne jedzenie.
- Nie mogłam się doczekać aż się trochę podtruję tym niezdrowym, tłustym, świństwowatym pysznym żarciem. - Odwróciła się i poszła w stronę swojego pokoju. Usiłując zabrać się za przenoszenie stolika, najpierw zwaliła z niego masę niepotrzebnych rzeczy. Po co sprzątać bajzel skoro się wyjeżdża. Przesunęła stolik do schodków, ale podwyższenie na którym znajdował się jej pokój uniemożliwiało przemieszczenie go w ten sposób dalej. W jakiś sposób udało się jej go zaciągnąć nie rozbijając wszystkiego dookoła. Dopchnęła stolik do salonu.
- Proszę bardzo. Myślałam, że utopiłyście się w zlewie czy coś.

Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.

PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 15:06 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator

Leah zamknęła za dziewczynami drzwi i podeszła do wniesionych już stołów. Zaczęła ustawiać dokładnie jedzenie.
- Idźcie się już przebrać w piżamy, ja się tym zajmę - uśmiechnęła się lekko.

/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~

PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 16:37 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

Widząc, że stolik jest już w odpowiednim miejscu, okryła go drugą połową obrusu i poustawiała wszystko tam, gdzie się dało, oczywiście zostawiając na brzegach trochę miejsca. Chwilę potem ulotniła się na moment w swoim pokoju, by po chwili wrócić z dwoma ślicznymi pudełeczkami. Z jednego wyjęła rozmaite świeczki zapachowe oraz specjalne podstawki, a wraz z nimi tysiące kadzidełek w nieodpakowanych jeszcze pudełkach.
- Kupiłam to w centrum... pomyślałam, że możemy czasem jakąś zapalić. Zapachy nie są za mocne, więc chyba nie będzie problemu. - Uśmiechnęła się do towarzyszek, otwierając po chwili drugie pudełko, w którym znajdowały się same "babskie śmieci" typu: szminki, cienie do powiek, bla bla bla. Jej oczy zerkały to na kosmetyki, to na koleżanki.
- To tak... żeby się wczuć w nastrój piżama party...

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 11:48 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety

-Heeeej! Wszystko mamy. Przytrzymasz drzwi? - spytałam Leah.
Już nie mogłam się doczekać, aż Cassidy zacznie opowiadać o szkole czarownic.

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 12:23 Odpowiedz z cytatem
Ciara

/trochę to przyśpieszę żeby już można było przejść do konkretów/

- Pewnie.
Leah spełniła życzenie Stiny i zaraz już siedziały wygodnie w przytulnym pokoju wspólnym. Jedzenie czekało na stole, materace leżały grzecznie przykryte pościelą a przyciemnione światło tworzyło nastrój idealny wręcz do zwierzeń. Dziewczęta siedziały w kółeczku i czekały niecierpliwie na opowieść Cassidy.

/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 12:47 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator

Dziewczyna weszła do saloniku ostatnia. Jako, że jej ukochana piżama była wciśnięta na spód torby, ubrała się w błękitny podkoszulek z napisem „Czcij żelki” i białe przypominające dresy spodnie z cienkiego materiału. Usiadła na dużej miękkiej poduszce i spojrzała na dziewczyny.
- Ale ja się za wami stęskniłam. – Powiedziała wypuszczając powietrze. – Och. Przyjrzała się ich twarzom. Co konkretnie chcecie jeszcze wiedzieć? Bo nie wiem, od czego zacząć.

Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 13:12 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

- Wiesz, nigdy nie widziałam Chmurnej Wieży z bliska, ani tymbardziej od środka. Słyszałam, że to stary i... straszny budynek. Jak tam jest, jak, jak, jaaak? - Spytała, kiedy jej oczy zapaliły się jak latarenki, a usta mimowolnie wygięły się w słodki uśmiech.

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 16:42 Odpowiedz z cytatem
Ciara

- Wiadomo już czy będziesz się tam przenosić na stałe? - Leah zapytała tak cicho, że prawie sama nie usłyszała co powiedziała.

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 16:17 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety

-Nie może. Nie możesz Cass, prawda? - spytałam, kładąc miskę z nachosami na środku. - Ale powiedzieć jak było MUSISZ.

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Lip 22, 2011 14:42 Odpowiedz z cytatem
Ciara

- Witam moje drogie, jeszcze nie śpicie? - zapytała Layla z łobuzerskim uśmiechem. To chyba będzie jakieś wykroczenie, co, Floro?
Flora uśmiechnęła się na wspomnienie o ich piżamowych imprezach.
- Stare, dobre czasy. Przyprowadziłyśmy wam nową przyjaciółkę. Oto Marin Mizuko z Solarii. Powitajcie ją i przyjmijcie jak w domu. Myślę, że macie ku temu bardzo dobrą sposobność - uśmiechnęła się szeroko.
- To o czym plotku... ała!
Layla rozcierała bok po kuksańcu Flory, która tym samym chciała dać jej do zrozumienia, że lepiej będzie już iść.
- No dobra. Nie siedźcie za długo!
I poszły.

PostWysłany: Pią Lip 22, 2011 15:28 Odpowiedz z cytatem
Stelciatalala
Czarodziejka

Marin wesoło weszął do pokoju . Na jej twarzy zagościł szeroki uśmiech . Gdy weszłam do pokoju z wrażenia nie miałam pojęcia co zrobić . Po chwili rzuciłam walizki w kąt mówiąc .
Hej dziewczyny miło mi was poznać jestem Marin i pochodzę z Solari a wy ? Zapytała Marin.
Dużo czytałam o Alfei ale gdy jestem tutaj wiem że jest o wielę piekniejsza niż na zdjęciach , To nie samowitę - Zachwycała się Marin po czym dodaję już dawno miałam zapisać sie do Alfei ale nie chciałam opuszczać Solari .

PostWysłany: Pią Lip 22, 2011 15:41 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety

Mishel przeczesała włosy dłonią i spojrzała na nowo przybyłą. Postanowiła wstać jako pierwsza i podejść do Marin.
- Yo! Mishel z Faeryanis jestem! - Palnęła z nieco głupkowatym uśmieszkiem, wyciągając rękę ku blondynce. - Miło poznać.
Uśmiech za nic nie chciał zejść z jej twarzy, przez co dziewczynka wyglądała lekko podejrzanie, a nawet przerażająco. Cóż, taka była i nic nie było w stanie jej zmienić. Przynajmniej w tamtym momencie.

PostWysłany: Pią Lip 22, 2011 15:45 Odpowiedz z cytatem
Stelciatalala
Czarodziejka

Hej podałam rękę Mishel pytając gdzie podziewa się reszta dziwcząt . Mishel kiedy zaczynają się lekcję . Uśmiechając się do nowej koleżanki zapytałam gdzie jest moja sypialnia by rozpakować swoje manatki . Troche tego jest.

PostWysłany: Pią Lip 22, 2011 17:36 Odpowiedz z cytatem
Ciara

/Stellciu, spróbuj używać myślników jak w książkach gdy piszesz kwestie Marin, dla przejrzystości, żebyśmy wiedziały co myślisz a co mówisz głośno./

Dawna nieśmiałość Leah wróciła gdy zobaczyła przed sobą nową współlokatorkę. Przez myśl śmignęło jej pytanie o to gdzie podziała się Quelle, ale zaraz o nim zapomniałam starając się zwalczyć zdenerwowanie.
- Um... jestem Leah Cerchio. Pochodzę ze Spherii. Może słyszałaś... - zarumieniła się.
- A... lekcje... jutro jest sobota więc... no więc mamy wolne. I w niedzielę też - dodała głupio.
Szybko wyciągnęła rękę w stronę Marin. Zauważyła, że jest naprawdę bardzo ładna.

Wysłany: Pią Lip 22, 2011 17:36
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu