Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » O odcinkach » Roxy Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Roxy
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 20:43 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Z komentarzy i opinii wnioskuję, że jakoś nowej panny w zastępach Winx nie widzicie. A dlaczego oprócz tego, że uważacie za jej istnienie za "naciągane"? Tutaj macie głos.

Na początku bardzo podobał mi się jej ciuchowy design (taki z lekka ostry), po przyjrzeniu się zaleciało mi trochę kiczem, ale bez przesady. Believix pod względem transformacji leży i kwiczy - być może to tylko zalążek (chyba pojawił się na razie tylko raz...? Nie jestem na bieżąco) i liczę na rozwinięcie. Pod względem stylowym jest zwykły, mimo to daje radę. I z tych paru klipów wydaje mi się, że to taka hardcore'owa babka będzie/jest , a taka się w Klubie przyda. No i lubi zwierzaki. Czekam na polską wersję choć wiem, że pod względem rozwinięcia psychologicznego nie mam co na Rainbow liczyć.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 20:43
Reklama





PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 12:04 Odpowiedz z cytatem
Adabella
Czarodziejka w Przemianie
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Z Elektry




A mi sie Roxy podoba. Fajna jest Very Happy

_________________
Mój devinart:
Klik
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 14:31 Odpowiedz z cytatem
Powerfulka
Czarodziejka w Charmiksie
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 82
Skąd: Solaria




Adabella napisał:
A mi sie Roxy podoba. Fajna jest Very Happy

Też tak myślę Wink

_________________
Fanka Winx nr.1!!!
********
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 14:35 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




Do Roxy samej w sobie nic nie mam, wkurza mnie może tylko troche to że ni stąd ni z owąt jest w przemianie Believix...a nawet jej zwykłej transformacji nie było.

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 14:59 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Ja bym na razie się wstrzymała z opinią o przyśpieszonym Believiksie. Może będzie to dobrze wytłumaczone. Poczekajmy do polskiej premiery.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 16:18 Odpowiedz z cytatem
Katriena
Czarodziejka w Charmiksie
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 97
Skąd: z Melionu




Ona jest jedną z moich ulubionych winx!
Bardzo się cieszę że ,,pokazała'' się w klubie winx!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 13:11 Odpowiedz z cytatem
stella26
Nowa uczennica Alfei
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 12
Skąd: z Płocka




No mi się nawet podoba Roxy. Ma nawet fajną moc xD ciekawe jaki charakter...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 16:05 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




A mi troszkę zalatuje przesadą. Nie jest ona (Roxy) chyba jakąś wybitną czarodziejką, żeby od razu Believixa otrzymać. Podobno Bloom taka jest, choć w czwartej serii zeszła jakby na drugi plan. Już w trzeciej serii zapomnieli (a może i w drugiej) o wątku z jej rodzicami, kinówka nagle wszystko rozjaśnia, a w czwartej serii nico. Chyba, że czegoś nie wiem. W czwartej serii, w 1 odcinku gdy Ci źli przylatują po Bloom i okazuje się, że nie ona jest tą czarodziejką z Ziemi, której szukają (ciekawe, czemu tak późno zaczęli szukać), nagle jej moc robi się do kitu i tylko Roxy może im pomóc. Cytując moją klasę: 'Jaki ŻEL! ŻEL PL!'.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 19:30 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Zacznijmy od tego, że Winx nigdy nie był specjalnie odkrywczy jeśli chodzi o fabułę...
Believix wypływa z wiary w magię więc akurat nie dziwi mnie, że dostała go od razu. Inna sprawa, że moc zwierząt nie jest jakąś wybitną (chyba, że Straffi dał jej takiego boosta, że to nawet nie jest śmieszne) i nawet ten nieszczęsny Ogień Smoka, choć przesadzony (przepraszam - albo rozwalamy wszystko co się rusza albo wskrzeszamy, jedno z dwojga), to użytek ma bardziej uzasadniony.
Jak Bloom zeszła na drugi plan to w takim razie sezon drugi przestaje być moim ulubionym. A tak późno zaczęli, bo jak zauważyli umiejętności bojowe Winx to stwierdzili, że to byłby spacerek.
A co do rodziców Bloom: w drugiej serii nic z tym chyba nie robili o ile pamiętam. W trzeciej pojawił się Valtor i nowe poszlaki co do losów Oritel i Mariam, potem mamy kinówkę i TEORETYCZNIE wszystko wyjaśnione.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 12:57 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




W sumie...to 4 seria jest z lekka (?) naciagana. chociaż nie jestem 1000% pewna o czym będzie to od początku chodziło o znalezienie rodziców Bloom, kinówka to wyjaśniła więc po co 4?
powiem tak:
Many many many....

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 15:48 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Odkryłaś wielką tajemnicę Winksa.
Bo szczerze to Winx ani nie jest świetnie wykonany (Boże, dialogi w 3/4 odcinków są pisane chyba po paru piwach) ani specjalnie oryginalny. Ma na celu po prostu utworzenie szalonego fandomu wśród dziewczynek i wspomóc sprzedajność różowych piórniczków, ołówków, zeszycików etc. Komercja jak teraz linia z Hannah Montaną. Nie mam nic do Hannah, ale jak widzę jej twarz na każdym z przyborów szkolnych mojej małoletniej kuzynki to we mnie wrze. Komercja mnie wnerwia.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 16:08 Odpowiedz z cytatem
Bloom!
Czarodziejka
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 26
Skąd: Domino




Roxy ma fają moc teżbym chciała by mój pies zaczął mówić . Fajnie że dołączyła do Winx
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 17:12 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Roxy nie ma believixu. Skąd wiem? Znikąd. Wnioskuję. I na 99% jestem pewna mojej racji. Przecież przy przemianie Roxy nikt nic nie śpiewa. Żadnego "believix, potere di winx...". I proszę mi nie tłumaczyć, że to przemiana jest za krótka aby śpiewać. Widziałyśmy już mnóstwo krótkich przemian Winx.
Tylko dlaczego nie ma tam piosenki ze zwykłej transformacji? To teraz pytanie do was: Kiedy usłyszałyście w 4 serii chociaż króciutką melodyjkę, która była w e wcześniejszych sezonach? Ja żadnej. Widocznie, producenci nie chcieli tego zmieniać. I teraz wszystkie główkują :Roxy ma believix, czy nie?
A! I jeszcze jedno. Za co mogłaby dostać believix? Bo bajka akcja wskazuje na to, że believix można uzyskać, gdy ktoś z Ziemi uwierzy w magię [tata Roxy uwierzył po tym, jak się przemieniła], a nie przez to, że się wkurzysz, bo ktoś powie, że twój pies, to "tylko pies". I co?

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 18:01 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




To, że nie ma śpiewu o niczym nie świadczy. Podczas transformacji Winx czasami gra nawet inny temat muzyczny, a przy przemianie Roxy mamy melodię Believiksu.

Stina-Carison napisał:

A! I jeszcze jedno. Za co mogłaby dostać believix? Bo bajka akcja wskazuje na to, że believix można uzyskać, gdy ktoś z Ziemi uwierzy w magię [tata Roxy uwierzył po tym, jak się przemieniła], a nie przez to, że się wkurzysz, bo ktoś powie, że twój pies, to "tylko pies". I co?


I tu twoja logika cierpi gdyż spójrzmy na Bloom i jej drogę do Enchantiksu: nagięła zasady i nie zdobyła go poprzez uratowanie kogoś ze swojej planety. Możemy się oczywiście kłócić, że "to główna bohaterka i jej wolno", ale szczerze powiedziawszy guzik mnie to obchodzi.
Osobiście wolę myśleć, że "Believix" nie opiera się tylko o wiarę w magię, ale też o wiarę w samą siebie. Roxy uwierzyła w swoje możliwości i wyzwoliła w sobie moc Believiksu. BĄDŹ jej Believix wynika z tego samego co Enchantix Bloom: chciała to zrobiła. Z drugiej strony Roxy jest wróżką innego pokroju niż reszta Winx, które nie pochodzą z Ziemi (przy tych informacjach jakie mamy teraz nie możemy już nazywać Bloom ziemską wróżką). Przy okazji Sophieksu mamy pokazane, że ziemskie wróżki różnią się od tych z innych planet i najwyraźniej jest to różnica znacząca. Podejrzewam, że jej Belivix nie jest aż tak potężny jak Winksówek, ale zastępuje pierwszą transformację jako coś silniejszego.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 19:49 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Ciara napisał:
Z drugiej strony Roxy jest wróżką innego pokroju niż reszta Winx, (...)

Może to wszystko być [choć z połową się nie zgadzam. Według mnie, Roxy nie zasługuje na Believix], ale nie pisz : "(...) niż reszta Winx", bo Roxy nie jest z Winx, i ktoś, kto śmie twierdzić inaczej śmiertelnie mi się naraża... Mad













Laughing

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Wysłany: Wto Lis 03, 2009 19:49
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Enchant Winx  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database