Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » O odcinkach » Dodatek do believixu? Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Dodatek do believixu?
PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 16:14 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




Ostatnio znalazłam takie coś.
http://www.youtube.com/watch?v=lGwn56ncbHQ
Osoba która ten film wrzuciła zatytułowała go Winx Sofix...jednak jak na mnie ta nazwa wygląda dziwnie i napewno piszę się ją inaczej, jednak orłem z jezyków obcych nie jestem, wiec nie dochodze jak to jest naprawdę.

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sro Paź 28, 2009 16:14
Reklama





PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 16:58 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




"Sofix" może pochodzić od "Sofia" (pisownia może być inna), które po włosku bodajże oznacza "mądrość" (od tego mamy imię Zofia oznaczające właśnie "mądra") więc może to stąd. Anywho - LOOOOL, animacja jest beznadziejna Very Happy Styl ubrań to jakieś okropne połączenie Szaleństwa Tropików z jakimś niezbyt udanym festynem. Aisha - ta długość to już przesada.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 20:09 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Żal z tego czegoś. Nie mieli co wymyślić? Osobiście sądzę, że jednak 1 przemiana i 4 pary skrzydeł na jedną serię powinny wystarczyć...

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 19:20 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




Tmbardziej że stroje są takie jakieś niedorzeczne, zbyt słodziasto- dziwaczne i bez sęsu...
CO do nazwy...wiem że Sofia to madrość (Filizofia XDDD nasza pierwsza lekcja na polskim...) jednak wątpie żeby właśnie tak mieli nazwać tę transformację...chociaż to było by niezłe, nazwać madrze taką głupotę.

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 19:31 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




A te kwiatki 3D mnie dobijają. Podobne mam na płycie z komunii. Jak się zaczyna, to otwiera się podobny kwiatek. XD A tak w ogóle, to z którego to odcinka? Na pewno z któregoś po 13...Czyli we Włoszech zaczęli puszczać dalej? A u nas napisane, że leci 19 a był 6. Żal. Mogliby to zmienić.

EDIT

Znalazłam! To jest 19 odcinek.

Ale poszli na łatwiznę, kurde...W tym czymś, to one tylko machają ręką [Tecna i Layla nawet tego nie robią], znikają, potem pojawiają się w nowym stroju, 'robią' im się skrzydła i wsio.
Komentarze:
-Bloom : wygląda tam jak dziecko
-Stella : ma spłaszczony łeb
-Flora : wygląda jak moja ciocia Basia
-Musa : komputer. Co ona ma na nogach? Kapcie? Wygląda, jakby była w piżamie.
-Tecna : słodziutkie kwiatuszki! Błe! Kwiaty to chyba Flora, nie Tecna, co?
-Layla : króciutko [podwójne znaczenia] i brzydziutko
Wniosek : wszystko na odwal.

Moderacja scala posty. Postarajcie się tego unikać, kwiatki. Miłego dnia życzę.


Ostatnio zmieniony przez Stina-Carison dnia Czw Paź 29, 2009 19:48, w całości zmieniany 1 raz

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 21:29 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Dziwi mnie trochę tak kiepska jakość Sofiksu, poza transformacją kreska i animacja nie wygląda aż tak źle...
Co do nazwy: ktoś w komentarzach dał propozycje, że może od "soft", też tak pomyślałam. O, kolejny komentarz - "Solvix" niby (od "solve" = "rozwiązywać"). Ciężko stwierdzić czy Bloom rzeczywiście to woła... choć w piosence już nawet to 'l" słychać.

Anywho - Stina, sprowokowałaś mnie. O tandetnym 3D może nie będę się już wypowiadać, ale stroje... choć czy jest co opisywać w ogóle? Well, here we go. Na początek powiem, że festyniarskie klimaty umpa-umpa wcale mnie nie kręcą.

Bloom - nie wygląda tak najgorzej, ciekawy krój jest ciekawy, ale to dobranie kolorystyczne... trawiasta zieleń wygląda dobrze na Łiczkach, a i te mają ją stonowaną. Rainbow, jak chcieliście zachować pozory reprezentacyjnych kolorów to trzeba była zostawić design z avatara Stiny. Teraz jak o nim wspomnę to stwierdzam, że był najlepszy.
Pazerna kreska przy wciągnięciu ręki przez Bloom mnie dobija.

Flora - nie wiem czemu jesteś druga, twój numerek to trzy przecież. Anywho: tandetne 3D jest tandetne. Flora, ty nawet siebie nie przypominasz. Masz oczy tak wielkie jak Stella, nie przymierzając. Ale ja tu o strojach... wolałabym inne zdjęcie, bo to wygląda dla mnie jak plama trawiastej zieleni, nic poza tym. Nic ciekawego na ten moment (jak cały Sofix zresztą).

Stella - KOCHANIE, co oni ci zrobili z brwiami!? Znowu wydłubali... I te kości policzkowe. Czy tylko ja zauważyłam, że Stella z sezonu na sezon dostaje największego kopa od rysowników? Robi się brzydsza z każdą kolejną transformacją... chociaż nie! Jak na razie ma najlepszy Sofix! No co, ładna spódniczka i stonowany zielony kolor. Szmatowate rękawiczki można by wyrzucić.
Odkryłyśmy tajemnicę Sofiksu. Zrobili to dla Stelli.

Musa - też masz wielkie oczy. Myślałam, że po tragicznym Believiksie nie może być gorzej. Owszem, może. To ma tyle polotu co obrady w sejmie. Niestety parę dodatków nie da rady uratować tej porażki, potrzeba konkretnego wzoru, a tego tu nie użyczymy. Liczymy na lepszą piątą serię, Musa.

Eeee, Tecna? - owszem, to ona. Przez ten wytrzeszcz musiałam się zastanowić. Szczerze to chyba tylko jej strój nie był tworzony na totalnym kacu. Ale za samo zbezczeszczenie Pierwszej Zasady Winksa (Tecna jest najseksowniejszą Winksówką, przy czym nie musi pokazywać ciała) ten kostium ląduje w koszu. Dziękuję za uwagę.

Aisha - LOOOOL, wada zgryzu się pogłębiła. Albo, no nie wiem - pszczoła ją użądliła? Ta długość to przesada. Nie mam nawet siły spojrzeć na coś innego, te uda przesłaniają mi cały świat. A spódniczka jest tak badziewna, że... no nie mam słów.

Tragedia ogólnie. I zapamiętajcie moje słowa: w 5 serii będzie "Nagix" , którego motywem przewodnim będzie bikini. Albo plaża dla nudystów.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 13:31 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




AHAHA NAGIX? Ale to chyba powinien być nakix xD. No i czemu umpa-umpa? Hehe... głupie pytanie, ale wolałabym uga-czaka, uga-uga. A co do Tecny.... zgadzam się z tą panią! To porażka... gorzej być nie może. Jak zrobią więcej serii z takimi odparapapami, to do nich pojadę i zrobię siarę. JAK MOŻNA TE CUDA BEZCZEŚCIĆ ?

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 12:19 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Umpa-umpa czyli TECHNO. Prawda? Też tego nienawidzę. Boże, co się dzieje z naszym pokoleniem? Tylko umpa-umpa i bara...

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 16:20 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Chodziło mi raczej o tropikalne rytmy aniżeli techno (z którego lubię tylko Sandstorm Darudy bodajże).
Zresztą nieważne, puenta jest taka, że niepotrzebnie robią to na siłę. Osobiście Solvix/Sofix to dla mnie coś jak wróżki: fajny gadżet zrobiony właśnie tylko dla fajności, bo jakiegoś większego sensu czy zastosowania nie ma.
Tu też pojawia się nieścisłość a raczej niekompetencja względem Enchantiksu: myślę, że w takim razie rzeczywiście miał być on ostateczną formą, ale nowy sezon bez nowej transformacji jest sezonem straconym i mamy niedopracowany Believix. Skoro Believix jest aktualnie najsilniejszy to dlaczego potrzeba do niego jeszcze dopalacza? Przepraszamy się z Charmiksem?

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 19:24 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Hm... Na forum Winx Believix jest więcej o tej przemianie. Coś o dżungli i wróżkach...Nie chce mi się interpretować tego co czytałam, ale z tego co skumałam, to jest żal.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 20:20 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Muzyka sama w sobie nie jest zła, oddaje klimat i tak dalej.
Przeszłam się na forum - nie miałabyś za bardzo czego cytować.

Anywho: zaufane źródła są zaufane:
Solvix/Sofix to przemiana, które Winx otrzymały od wróżek. Dzięki nim mogą walczyć z wróżkami ziemskimi, a sama transformacja przypomina Believiksy tychże. Solvix przyjmuje formę błyszczącego kwiatu.

Well, THAT was lame. Za to wiemy, że dziewczyny mają dwie przemiany, Believix nie przepada.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 19:46 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Tylko...po co walczą z ziemskimi wróżkami? Ja myślałam, że mają je ratować, a nie rozwalać.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 20:09 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




Kolejna rewelacja...WInx dostana koleny dodatek...zimowy...ile tego będzie do jasnej ciasnej!?

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 20:16 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOO??????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????
Mama ich nie nauczyła, że co za dużo to niezdrowo? Daj link!

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 20:23 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Dwie rzeczy najlepiej oddają tę sytuację.
Pierwsza to Epic Fail.
Druga:

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Wto Lis 03, 2009 20:23
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Enchant Winx  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database