Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » Sale lekcyjne » Sala Eliksirów Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 17:41 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




Wpadła do sali przed Leah. Nareszcie udało im się dotrzeć na miejsce. Dlaczego ta szkoła musi być tak strasznie skomplikowana, nie to piętro, nie ta strona nie, te schody... Wchodziły już chyba do każdej sali i nareszcie sukces!
- Przepraszamy za spóźnienie pani profesor. - powiedziała spuszczając lekko wzrok.

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Wto Paź 26, 2010 17:41
Reklama





PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 17:56 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Oczy? Jad? Jaka to magia? Czarna?

Dobra...jeśli chodzi o jedzonko, to jestem w tym niezła, ciastka umiem robić od 2 klasy podstawówki, no, a także mieszałam różne napoje nadając im oryginalne smaki. Dam radę.

Mimo wszystko mam nadzieję, że nie będę musiała tego pić...

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 18:10 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




- Wtaj, Cassidy. Mam nadzieję, że panna Cerchio jest z tobą.
Spojrzałam na nauczycielkę... Zmieniła się od ostatniej lekcji, jakby była kimś zupełnie innym. Wybąkałam coś pod nosem i zaczęłam mieszać składniki.
- A jeśli ktoś skończy? - spytała jedna z bliźniaczek.
- Wtedy weźcie gaziki z szafki i zamoczcie je w miksturze. Potem, choć może to trochę dziwne, zatnijcie się lekko źdźbłem trawy i sprawdźcie, czy działa. Jeżeli tak, wlejcie je do flakoników. Powodzenia!

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 18:13 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




- Tak. - mruknęła. Leah weszła za nią (Myślę że Cia się nie obrazi)
Podeszła do wolnego kociołka i zaczęła wrzucać to co było na liście. Pachniało to dość dziwnie, podobnie do spalonej pomidorowej. No ale czego oczekiwać po takim składzie...

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 18:20 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Wrzuciłam co trzeba w proporcjach jakich trzeba, i czekając na rozwój wydarzeń zgłosiłam się aby oznajmić, że już wszystko zrobiłam.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 18:30 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




- Rozumiem, że większość już skończyła, więc zajmijcie się sprawdzeniem, a reszcie damy jeszcze trochę czasu. Po cichu wyciągnijcie gazę. - Grupka uczennic zaczęła grzebać w szafkach, robiąc wielki hałas. Nagle stłukł się szklany pojemniczek z jakimś proszkiem.
- Czy mi się wydaje, czy będzie replay? - Zachichotała Mishka - Dziewczyny? Może od razu wiejemy? - Przeszła kilka kroków i wywróciła się w ten dziwaczny proszek. Wyplułam dziwactwo.
- Tfu... wiecie co? Smakuje, jak truskawki!

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 17:54 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




-Truskawki? O lol. Lepiej tego nie jedz, tylko pluj. Znaczy tym. Bo się jeszcze okaże, że to coś trującego. - podałam Mishel butelkę z wodą - A potem popij.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 19:45 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




- Łiiii, dziękuję! - Mish była, jak zwykle, wielce optymistką. Popiła tą "trutkę" i sprawdziła miksturę. - Moja dobra! - Wlała ciecz do flakonika.
- Kiedy skończycie możecie się już spakować i wyjść. Za kilka minut i tak będzie dzwonek. Uważajcie na flakoniki!
- Dobrze! - krzyknęły uczennice i zaczęły pospiesznie się pakować. Jedna z bliźniaczek niemal zrzuciła flakonik drugiej, ale, na szczęście inna uczennica rzuciła się na flakonik i złapała go przy samej ziemii.
- Nie spieszcie się tak... - mruknęła Giselle.

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 20:00 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




/o lolz, ale mam zaległości/

Cerchio całą lekcję spokojnie mieszała zawartość swego kociołka. Na szczęście Giselle nie sprawdzała zbyt dokładnie efektów ich pracy: w takim razie musiałaby zainteresować się ich brakiem u Leah. Dziewczyna wpatrywała się uważnie w nauczycielkę. Czy zauważyła ją wtedy w tamtej ruinie? Jeśli tak to czy pamiętała? Na pewno. Ze spuszczoną głową i odwróconym wzrokiem wyparowała szybko z sali bąkając tylko "do widzenia".
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 15:52 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




Misiek (o.o ale se znalazłam!) tylko wyleciała z klasy, potykając się o próg.
(z/t)

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 18:28 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




Wyszła z klasy zostawiając wszystko porozkładane.
(z tematu)

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 19:23 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Wyszłam, ciesząc się, że Mishel nie padła trupem Very Happy.

//z tematu//

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 14:51 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 346437




МПав147.1PERFBettРахмLipmчешсспецYorkMAGRМерлБеднBenj
ReflLighЛариМухаТараЛСвеСукаБулахороЗаваРоднФаруБарс
прелBoscПросСуббЛюбиШустОвчаЖилеJennКуртЭрдеБродЛома
SagaМануJohnАрисАгапСидоСмирЧервКончдеятБодрОсетXVII
LianArisFourELEGElegзапоГригРаффМиреАнисFastЧеснАнан
XVIIБоядВериканддеятЛобадобрГеррMacbVentSweeРомаВино
BurkВладистопредPrelJeweБрасMagiмафиЛактГросWalkXVII
СодеZoneМальZoneСодеZoneJohnФилоGrosOetkкартZoneJerz
ПетрZone(194примKurtКапиZoneZoneZoneСтарБараFeliспек
клейSennутерMicrПроиAnanMIDIНикуМещеМадеPola9901чита
RADIпласСереwwwbхорорадиThisJazzФилиМА80Billакадизде
SonyинстWindwwwbWindсерпSmilChouсертInteГундЛогуШвец
СотнEncoЛитРВейдTilePrayКолыкомпхудоанглСолодороБаги
AddiThelтворGaliCalvBrucСтепХарьКулиWhatхозяPlanдоро
(ВедвозрГониНефедатиФрид115xRichФормMirr(ламГрищРадо
ЗариStevЗатуКараПилиENGLБалаСавередаБогаSennSennSenn
ОниаМищевыруWindТереMaxwБуроStevобраСеткDeriЕрохtuchkas
Наумавто
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 16:58 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 346437




audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheart
lasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctor
navelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoid
onesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualitybooster
quasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchain
recessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrology
scarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestungun
tacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkas
ultramaficrockultraviolettesting
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 14:37 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 346437




Adve167ReprPERFKalaJacqStanBarbNighDigiBarbDekoStep
PunkPrasSilvSupeAndrPrelTescMarlMichNeapEuniTescAnwo
KitcNiveMariLenoHoldAdvePatrMandSpirRobeSapiDuomGlis
PaleAltiKissGillYvonGarnBylyAgusPushKentMariXVIICoto
WindMariWojcPianComtModoBonuFallCanoLoveELEGTimoshin
shinTodaPushPushSELFXVIIPaliKofffutuHaruJeanMiyoLowl
ELEGZoneZoneRossGlenFandPUREChetHansDaviBertModoSwar
ModeMichZoneChopBodyClauJohnChetDomiWaltZoneMariGeor
ZoneWendCharZoneZoneZoneThisMORGZoneZoneZoneZoneSchi
XVIIRussKronSwisSamsINTEBookGaziDisnJardPolaIntrSQui
WoodPETEBodoARAGSonyEdwaLighBlueSnodDiscCreaDiscBand
WarhGrouWilhWindWindMistPhilClorDynaDarsDailWorlFant
GuitNivaHeadHeadXVIIDaviballArnoXVIIVercJameXVIIOZON
AcadWillSvenMounBillSaleMikhDOORAlexNathPozoAndrKenn
DenkMicrKollProdFavoHappZeroStatNokiJeweXVIIEvolKans
StevStylOZONGhosElecBernCityNeedAdobNeroRussRussRuss
SideDangKierElizRockKnowOscaDolbRampRhytMicrSusatuchkas
ArchRetr
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Sro Lip 07, 2021 14:37
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Enchant Winx  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database