Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » Sale na parterze » Bal Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 12:47 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




- Hehe! Jak tylko panna Łucja (śmieszne imie xD) założy barierę, ja wezwę trochę "psiej" mocy...

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 12:47
Reklama





PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 16:45 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- Uuuuu, Mishel raczej ta ''psia moc'' nie podziała, bo zaklęcie na pokój to zaklęcie dla zaawansowanych i taka prosta magia tego nie przełamie... - mruknęłam.
- Ale ja mam swoje tajemne sposoby na takie natrętne paniusie - powiedziałam z chytrym uśmieszkiem.

_________________
Aktualny strój postaci
Na zajęcia gimnastyczne: czarny dres ze złotymi elementami i czarna koszulka na ramiączkach
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 16:45 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




-Pomogę ci - XD

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 17:47 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




- PROSTA? PSI PYŁ, PRADAWNĄ SIŁĘ, PRZEKAZYWANĄ Z POKOLENIA NA POKOLENIE NAZYWASZ "PROSTĄ"? Huehuehue... nie jest ona prosta. To baaaardzo silna moc, a ja daję radę się nią posługiwać, więc w tym pokoleniu ja najlepiej nią dysponuję... - to powiedziałam już ze spokojem
- Psi pył się przyda, to największa moc Faeryanis! Serce świata... Heh... Straszne normalnie xD

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 17:44 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- Mówię Ci, zaklęcia z Zefiru mają taką właściwośc, że żadne zaklęcie z innej planety go nie przełamie - powiedziałam.
- No, ale panna Łucja chyba nie pamięta, że ja jako księżniczka Zefiru mam w sobie zdolności do przezwyciężenia każdego zaklęcia - mruknęłam zadowolona poprawiając sobie włosy.
- Spoko, ja jestem Princess Quelle Zefirio - Magi Mistrz xD - zawołałam i pomyślałam, że już mi odbija.

_________________
Aktualny strój postaci
Na zajęcia gimnastyczne: czarny dres ze złotymi elementami i czarna koszulka na ramiączkach
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 18:37 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




"Cóż Quelle, nie masz racji - pomyślałam - Komuś zapomniało się o Świątyni Roccalucze, znajdującej się w Magix, oraz o tym, że "Każde zaklęcie można złamać innym, silniejszym" O czym mogliśmy przeczytać w komiksie Winx [turniej magii], oraz usłyszeć nieraz w serialu.
"Poza tym, Zefir nie jest 'najsilniejszą planetą'. Może jedną z bogatszych, ale nie świadczy to o skuteczności zaklęć". Jednak nie wypowiedziałam tego na głos. Zapewne Quelle zaczęłaby zaprzeczać.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 14:05 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




//od tyldy pisze myśli... nie ma takiego czegoś jak w myślach czytanie xD//
~ heh... jak jest starsza to myśli, że silniejsza, a jakoś ja jestem silniejsza od siorki, która uczyła się w najlepszych szkołach... a ja byłam tylko w jednej i tylko rok!
- Oj, Quelle... Jakbyś wiedziała, że nawet woda może zwyciężyć... a nie to na odwrót xD. Ogień wodę, jeżeli tylko jest dość silny. Tak samo ja i Stina jako ogień, i ta bariera jako woda. Jeżeli się skupimy to wygramy!
- HAU HAU! (Mi-mi-Mishel! Ce-ce-Ceville jest...! - Księżniczka)
- Co?
- Haaaaauuuuuu! (... I Prince!)
- Co??
- HAF! (Oni...)
- CO!???
- Hau... (usnęli od waszej gadki...)
- A bal za chwilę się kończy... Hej! Ale skoro jutro jest szkoła to co? Panna Łucja zwolnienie ci napisze? Albo po szkole teleportuje?
(z temmatu)


Ostatnio zmieniony przez Mishel dnia Pią Wrz 25, 2009 14:04, w całości zmieniany 1 raz

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 15:28 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- Ta paniusia zawsze nagrywa mi magicznie te wykłady i mi puszcza w pokoju... Baba-Natręt - warknęłam.
- Jak nie chcecie to nie musicie mi pomagac się wydostac... Wy sobie spokojnie pochodźcie na lekcje, a ja... Zostanę w pokoju - mruknęłam znudzona.
- Panna Łucja już setki razy karała mnie za złamanie etykiety. Poradzę sobie i tym razem! - zawołałam.
- Zawsze w nocy jestem szpiegiem, więc wejdę do biblioteki i znajdę zaklęcie, które rozwali tę barierkę xD - powiedziałam przymrużając oczy.

_________________
Aktualny strój postaci
Na zajęcia gimnastyczne: czarny dres ze złotymi elementami i czarna koszulka na ramiączkach
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 15:41 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




-Jak chcesz. Ale jeśli potrzebujesz pomocy - mów. Moja siostra studiowała księgę z zaklęciami o barierach. Sądzę, że o likwidowaniu ich również tam było.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 17:23 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- Nie przejmujcie się mną. Bardzo często działam sama... - powiedziałam skromnie.
- Zakradnę się do bliblioteki, znajdę zaklęcie i BĘC! Bariery nie ma! - zawołałam uśmiechając się - O nie, bal zaraz się kończy! No to ja korzystam z ostatnich chwil.
Wyrwałam Bucusia do tańca i tańczyliśmy jeszcze 30 minut.
Wybiła północ - koniec balu.
- To ja już idę do pokoju - powiedziałam zmęczona i Bucuś odprowadził mnie do drzwi pokoju.

(z tematu)

_________________
Aktualny strój postaci
Na zajęcia gimnastyczne: czarny dres ze złotymi elementami i czarna koszulka na ramiączkach
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 18:36 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Leah czekała przy wrotach do sali głównej aż wszyscy wyjdą. Aż do północy przesiedziała w swoim pokoju całkowicie pochłonięta przez strach różnych źródeł: trwogi o przyszłość, o tym co będzie, czy da sobie radę i tak dalej. Czasami chciała się po prostu nie przejmować, ale należała do tych ludzi, którzy nie mając prawdziwych problemów martwili się każdą drobnostką. Gdy wreszcie odsunęła się od okna w salonie spojrzała na zegarek by przekonać się, że bal zaraz się skończy. Pobiegła czym prędzej na salę, by choć przez chwilę poczuć atmosferę przepychu i pewnego rodzaju arystokracji (coś było w tych balowych sukniach). Teraz była już pusta, tylko zespół się zwijał i wychodziły ostatnie nauczycielki. Leah rozejrzała się dookoła i zaparło jej dech w piersiach. Znów ogarnęło ją zwątpienie... nagle poczuła, że coś szturchnęło ją lekko w ramię. Odwróciła się i zobaczyła starszą wróżkę, zapewne jedną z profesorów. Ta spojrzała na nią dziwnie, ale zaraz uśmiechnęła się ciepło.
To był najwspanialszy uśmiech jaki Leah w życiu widziała.
W jednej chwili wszystkie troski zniknęły. Młoda czarodziejka odwzajemniła uśmiech (choć jej był leciutki i jeszcze trochę wystraszony) i poczuła napływającą nadzieję.
Da radę. Będzie dobrze. Uśmiechnęła się szerzej do starszej pani i pobiegła wirując przez salę.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 08:53 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




-Heh masakra..Po kij ja tu przyszłam. – Dziewczyny snuły dziwne plany jak rozwalić barierę, a ja. Ja powoli patrząc na stopy, szłam przez salę do wyjścia nucąc coś pod nosem. Myślałam, że będzie, chociaż ździebko ciekawiej, a tu nic. Stanęłam na środku Sali i zamknęłam oczy bujając się z boku na bok. Wixi już dawno smacznie spała w mojej torebce.

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 15:26 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




No to koniec. Cały bal do kitu. Nie no, extra. Przez Zacka. No to idę...

[z tematu]

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 17:52 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




W pewnej chwili Leah w coś walnęła. Otworzyła oczy i przerażona wlepiła wzrok w Cassandrę. Nie, chyba nie Cassandra. Jakoś inaczej. Cassidy?
- Przepraszam, ja przypadkiem... znaczy, nie chciałam...
Podrapała się skonfundowana po głowie. Uśmiechnęła się przepraszająco. I tak miała dalej dobry humor. Odważnie stanęła obok koleżanki i spojrzała w górę na przeźroczystą kopułę. Widać było ciemne niebo z morzem gwiazd.
- Jak myślisz, jak będzie wyglądało twoje życie tutaj? - zapytała koleżanki rozmarzonym tonem.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 19:20 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




- Czy ja wiem. - Nie zwróciłam uwagi na jej szturchnięcie - Napewno...-zawachałam się. - Inaczej, tak napewno inaczej.
Podążyłam za jej wzrokiem.
- Napewno skończy sie nocny tryb zycia i spanie połuniami i obok tależa z obiadem. - powiedziałam nieobecna licząc gwiazdy. - Chciała bym byc taką gwiazdą obserwować wszystko z góry i niczym sie nie przejmować.
Nagle usłyszałam dochodzący z góry głosny huk. Nie zwracając uwagi na Leah wybiegłam pędem z sali.
(z tematu)

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 19:20
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Enchant Winx  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database