Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » Magix » Restauracja ''Magiczny Kocioł" Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Restauracja ''Magiczny Kocioł"
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 12:35 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




Wysiadłam z autobusu i przyszłam do restauracji. Zarezerwowałam stolik 4-osobowy. Podszedł kelner i podał mi kartę...
Otworzyłam ją i mój wzrok padł na dział śniadania w poszukiwaniu czegoś pysznego. Było tam mnóstwo pysznych
rzeczy... Zauważyłam pozycję ,,Trzy chrupiące grzanki z serem czosnkowym" Very Happy.
- Mmmmmm! To coś idealnego dla mnie! Very Happy Mniam! Mam nadzieję, że dziewczyny już wstały i przyjdą tu zaraz, bo
nie chcę jeśc śniadania sama... Poczekam na nie... - mruknęłam - Pewnie zaraz tu będą! Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Czw Sie 06, 2009 12:35
Reklama





PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 15:40 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Zobaczyłam, że przy stoliku siedzi samotnie jakaś miła dziewczyna[Quelle].
-Cześć! Chodzisz do Alfei?- zapytałam.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 18:07 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- Cześc! Tak, jestem uczennicą Alfei. Jak masz na imię? Ja jestem Quelle i jestem księżniczką na planecie Zefir... - powiedziałam.
- Jeśli chcesz to przysiądź się do mnie! Czekam na swoje towarzyszki z pokoju. A właśnie... W którym pokoju w Alfei mieszkasz??

_________________
Aktualny strój postaci
Na zajęcia gimnastyczne: czarny dres ze złotymi elementami i czarna koszulka na ramiączkach
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 18:14 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




- A ja jestem Mishel Fairyon - księżniczka Faeryanis... dziwna zbierzność. Heja Quelle!
- Woof!
- Księżniczko, Goldinio, Norianno, Picollo Montoya de la Fairyon vel Jacopino I - biszkopt, {Smile} doigrałaś się!
- Hau?
- Mówiłam żebyś została w... a no tak! Jedzenie.
- Woof, woof!

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 13:10 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- O, nareszcie jesteś Mishel! xD Masz tu menu, wybierz sobie coś na śniadanie... - powiedziałam unosząc głowę z nad karty.
-- Miaaauuuu.... - z mojej torebki wysunął się mały, brązowo-pomarańczowy pyszczek.
- Noo nie... Doxi, czemu wlazłaś do mojej torebki?! Liczysz, że dostaniesz jakieś pyszności? Nie ma mowy!
-- Miaaauuu, miaaauuu, miaaauu - miauknęła rozpaczliwie kicia.
- OK, co by tu Ci dac? - spytałam szperając w zagraconej kosmetykami i notesami torebce - O! Masz tutaj królika z cukinią w galaretce...
-- Mrau! - Doxi zaczęła zajadac się smakołykiem, a ja czekałam aż Mishel wybierze coś z karty dań.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 18:18 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Po wypytaniu dokładnie o drogę wszystkich ludzi, którzy mogliby jej wskazać kierunki (czyli każdej osoby, na którą się natknęła) w końcu stanęła przed "Magicznym Kotłem". No dobrze. raz kozie śmierć - odetchnęła głęboko i weszła do środka w ramionach ściskając mocno kurtkę. Rozejrzała się po na wpół zapełnionym pomieszczeniu. Twarze koleżanek pamiętała bardzo słabo (bo też nie zwróciła uwagi), toteż nie wiedziała dokąd się dosiąść.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 20:33 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- Ekham... Halo! Halo! Leah! Oprzytomnij trochę i dosiądź się do nas, dziewczyno! - wykrzyknęłam na widok Leah, która stała jak słup soli i rozglądała się.
Najwyraźniej nie wiedziała co z sobą zrobic.
Podeszłam do niej i pomachałam ręką przed twarzą.
- Hej, Leah! Nie wiem czy mnie pamiętasz, ale to ja, Quelle. Mieszkamy razem w pokoju xDD Chodź do naszego stolika i wybierz coś z karty dań! Very Happy - powiedziałam i lekko popchnęłam Leah w stronę naszego stolika.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 20:55 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Quelle napisał:
- Cześc! Tak, jestem uczennicą Alfei. Jak masz na imię? Ja jestem Quelle i jestem księżniczką na planecie Zefir... - powiedziałam.
- Jeśli chcesz to przysiądź się do mnie! Czekam na swoje towarzyszki z pokoju. A właśnie... W którym pokoju w Alfei mieszkasz??

Jeszcze nie wiem...To sie dzisiaj okaże. Troszkę się spóźniłam i... no nie wiem. A ty?

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 10:32 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




Już wiem!!! - krzyknęłam jak debilka po czym zrobiłam się cała biała z czarnymi kreskami na czole, jak te postacie z mang i anime.
- Wezmę se sałatkę z pyłkiem elfów i owocami żywiołów!
- Woof!
- ...i jeszcze śniadanko-pupilko 3 z niespodzianką i magiczną kostką truskawkową...
A tak w ogóle my jesteśmy z pokoju 4! Leah, a ty co bierzesz?

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 10:49 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Hm. Ja jeszcze nie wiem[załóżmy, że napisałam to, zanim dołączyłam do pokoju nr 4].

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 11:07 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




No tak... po śniadaniu się sprawdzi!

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 12:00 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- OK! Mishel, chodź idziemy po kelnera i zamówimy te nasze dania, a.... Leah i Stina w tym czasie sobie wybiorą co chcą - powiedziałam i poszłam po kelnera.
Nigdzie go nie było...
- Kurde, pewnie polazł na zaplecze, do kuchni :/ - mruknęłam, ale po chwili wyszedł.
- Czy mógłby pan podejśc i przyjąc zamówienie do stolika... - obejrzałam się - ... Nr 11?
-- Oczywiście, zaraz przyjdę - powiedział i poszedł po notes i długopis, a ja wróciłam do stolika.
- Zaraz kelner tu przyjdzie, więc wybierajcie! - powiedziałam do towarzyszek.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 13:57 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Posadzona przy rozszczebiotanych dziewczynach wybierała coś do jedzenia. Dziś przemyślnie zabezpieczyła się przynosząc wszystkie drobniaki jakie znalazła. Podniosła oczy znad karty dań, by rozeznać się w sytuacji. Czyli ta szalona to Quelle. Ta, którą na pewno widziała po raz pierwszy - to musiała być Sti... Stilva? Nie dosłyszała. A ta hiperaktywna to Mishel. Czyli tamta chora to była Cassandra. ... nie, chyba coś pomieszała.
Spojrzała znów na kartę dań. Mnóstwo potraw było strasznie wymyślnych i raczej nie nadawało się na normalne śniadanie. Nie wspominając, że ceny były wyraźnie przesadzone w stosunku do rozmiarów porcji co zauważyła rozglądając się po stolikach innych klientów. Najwyraźniej to jedna z tych eleganckich restauracji dla ludzi z powodzeniem. Najbardziej trafnym wyborem wydawały jej się... O MÓJ BOŻE, czy to są...
- Ja chcę paluszki rybne - szepnęła pożądliwie z przeraźliwie błyszczącymi oczami.
Podniosła wzrok znad karty:
- Ja chciałabym paluszki. Dwie porcje. I sok pomarańczowy.
Pal licho pieniądze, nie codziennie jada się w takiej knajpie.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 14:42 Odpowiedz z cytatem
Quelle
Czarodziejka w Enchantiksie
Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Ross




- OK, Leah bierze 2x paluszki rybne... Mishel sałatkę z pyłkiem elfów i owocami żywiołów i śniadanko-pupilko 3....
Ja 2x grzanki z serem czosnkowym... - wymieniałam myśląc o jedzonku.
- No a... Stina??? Stino, co bierzesz na śniadanie? - zapytałam odwracając się do
dziewczyny zapatrzonej w kartę.
- Ech.. Zaraz przyjdzie tu kelner... - mruknęłam i rozsiadłam się na miękkim, czerwonym krześle.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 15:14 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




Księżniczko, leć na rundkę po okolicy, żeby sobie zrobić miejsce na śniadanko.
- Woof!
- Dobry piesek! Hej Quelle, a może wyślesz Doxi z Księżniczką, żeby sobie coś zrzuciły na wypadek, gdyby moja mała potem przytyła, a Doxi zrzuci to, co zjadła.
// hihihihi, ktoś pomyśli, że to anoreksja//

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Pon Sie 10, 2009 15:14
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Enchant Winx  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database