Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » O odcinkach » Believix Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Believix
PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 17:20 Odpowiedz z cytatem
Jakly
Gość




Jest już na 99% pewne, że nowa przemiana będzie nazywać się Believix. Do tego, stroje będą się trochę różnić, no i będą inne skrzydła.




Co o tym myślicie?

Jak dla mnie, nazwa jest trochę dziwna, ale lepsza od tego "elementixu", czy innych zmyślonych nazw. A o wyglądzie na razie nie wiele wiemy, więc trudno oceniać xD Ale zapowiada się nie najgorzej.

Wysłany: Sob Sty 17, 2009 17:20
Reklama





PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 18:57 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




To ile tych przemian będzie? Są przecież jeszcze zdjęcia z innej przemiany!

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 20:39 Odpowiedz z cytatem
Jakly
Gość




To zapewne jedna i ta sama przemiana, tylko twórcy postanowili trochę ją zmienić.

PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 18:06 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Nie wydaję mi się... To byłoby bez sensu żeby w necie puszczać zdjęcia z tej przemiany, a potem ją zmieniać.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 16:58 Odpowiedz z cytatem
Jackal
Nowa uczennica Alfei
Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Rzeszów




lol elementixxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

_________________
Jackal
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 19:11 Odpowiedz z cytatem
everciarz
Nowa uczennica Alfei
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 11




ładne, ale bardziej podoba mi się Enchantix.

_________________

Serdecznie zapraszam :D
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 11:28 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Czy tylko mnie znów rozczarowuje strój Stelli? Od czasu Enchantiksu wydaje się obowiązywać zasada jakoby najbardziej stylowa wróżka posiadała najnudniejsze ciuchy po przemianie.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 18:26 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




he niezly szczegol! celne masz oko do takich spraw

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 09:04 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Czy ja wiem? To zależy od gustu, ale mnie osobiście się stroje Stelli w Enchantiksie i Believiksie nie podobają. Jednak bardziej przypadły mi do gustu "piżamki" Flory czy Bloom. Stella w Enchantiksie po prostu do mnie nie przemawia. A w Believiksie brakuje mi jakiegoś wzoru na bluzce, by przykuć uwagę. Szczegół, ale irytuje jak diabli i daje ogólnie nudne wrażenie całości. Na renderach jeszcze jakoś to wygląda, w serialu - epic fail.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 13:14 Odpowiedz z cytatem
Adabella
Czarodziejka w Przemianie
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Z Elektry




Marudzisz, stroje w belvelixie może nie posiadają wzorków na bluzeczkach ale za to mają cudowne skrzydełka Very Happy .
Po prostu jestem zakochana!

_________________
Mój devinart:
Klik
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 13:41 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Nie zamierzam płaszczyć się przed strojem Stelli tylko dlatego, że ma "cudowne skrzydełka"...
W końcu własne zdanie mam.

Nie mówię, że ubrania mają mieć wzory. Mają być ciekawe. Flora nie posiada wzorów, ale jej top jest tak fantazyjnie wycięty, że nie sprawia takiegp wrażenia niedosytu jak Stella.

EDIT.
Ok, ożywmy trochę temat.
Robimy sondę (bez sondy Razz) o temacie "najlepszy believix wizualnie" oraz "najlepsza transformacja believiksu". Mile widziane komentarze co do reszty, które się Wam nie podobają/nie są Waszymi ulubionymi.

Przepraszam za post pod postem, ale nowa odpowiedź nie zaświeciłaby żółtego wskaźniczka Very Happy Przepraszaaam... Smile

Mam nadzieję, że się nie obrazicie, iż nie zacznę?

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 14:36 Odpowiedz z cytatem
Powerfulka
Czarodziejka w Charmiksie
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 82
Skąd: Solaria




Mi też w Believix'ie Stelli czegoś brakuje Confused .
Co do najlepszego stroju to chyba Flora a jeśli chodzi o transformację to jak na razie nie mam zdania :d

_________________
Fanka Winx nr.1!!!
********
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 14:42 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




Jesli chodzi o ulubioną transformacje to Layla.
A strój Layli i Bloom...mozna powiedzieć, że nie przepadam za jaskrawością i różem...choć w believixe Bloom tez jest, to wydaje mi sie on bardziej, no nie wiem, łagodny.

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 16:45 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Aisha nie ma nic różowego w swoim Believiksie. Chodzi Ci może o Florę?

Ha, jako że uwielbiam rozwodzić się nad transformacjami i ciuchami to jedziemy
(tylko czekałam aż w końcu będę mogła to zrobić!)!
Po raz pierwszy na forum, a nie Faerielandzie...
I tak! Tube'a potrzebuję... i tych PNGS-ów całych... Uwaga - nie oceniam skrzydeł. Są udziwnione i po prostu są. Wyglądają okropnie na koniec transformacji.

Bloom

Bardzo ładnie z paroma minusami.

Transformacja
Na początku myślałam, że Bloom za długo kręci się bez sensu. Potem obejrzałam jeszcze raz i to wrażenie przeszło. Bardzo przyjemna transformacja, urocze pozowanie. Mój ulubiony moment to pojawienie się spódniczki - świetny efekt ognia.

Strój
Baby Blue i róż to jedno z najbardziej dziewczyńskich połączeń na świecie.
Co mi się podoba: UWIELBIAM gorset i bluzkę z bufkami. Spódniczka jest wspaniała ze swymi dwoma warstwami - materiału "płaskiego" i potem falban, które znów z kolei rozkładają się na dwie części. Fryzura jest prosta i urocza choć mam do nie pewne zastrzeżenia.
Co mi się NIE podoba: buty i podkolanówki do tego. Zauważmy, że są to obcasy co dość dziwnie wygląda na tle reszty bardziej "wyluzowanej". A dodając te niby-rękawiczki z siateczki to dostajemy połączenie takie jakby... szmatowate? Wymieniłabym też wykończenie rękawów bluzki na coś wyraźniejszego. Co mam do fryzury? Ano ogólnie zmniejsza objętość włosów Bloom, ale tylko na niektórych screenach.

Stella

Nuda panie...

Transformacja
Koncept mnie zachwycił. Ta niebieska poświata jest super choć nie wiadomo dlaczego właśnie taki kolor skoro to barwa reprezentacyjna Bloom. Za to są gwiazdy. Mnóstwo gwiazd. I figlarne porwanie poświaty by się nią owinąć. Takie... Stellowate! Tylko, że nasza Sterline została pokarana tym, iż chyba kilku rysowników pracowało nad jej przemianą i to rzuca się w oczy. Winx nigdy nie wyglądają też dobrze z profilu. Ulubiony moment: pojawienie się stroju i butów.

Strój
Heeeeeh, im dłużej na to patrzę tym bardziej zastanawiam się co powiedzieć. Jakby się spierać to jest to trochę zżyna z Bloom, ale to akurat można dwojako sobie oceniać (w Yes! PreCure 5 bohaterki mają stroje dobrany na pary z wyjątkiem najmłodszej, która ma inny).
Co mi się podoba: lepiej określony styl niż u Bloom, krój butów
Co mi się nie podoba: no głównie to poczucie nudy. Mam ochotę iść do Rainbow i mocno potrząsnąć tamtejszymi projektantami. Hej, zapomnieliście, że to Stella? TA Stella, która żyje modą? Nie ma żadnego koloru, który schłodziłby ten ognisty strój - przedstawiono nam pomarańcz na pomarańczu pomarańczem poganiany. Fiolet jest zbyt ciemny by coś tu wskórać. Zresztą nieważne - wszystko jest dobre, ale nagle jakieś złe! Falbany są za wysoko, buty nagle nie pasują do pończoch, krój bluzki jest po prostu nudny, fryzura mnie irytuje strasznie. Dlaczego? Bo najgorsze jest to, że gdyby byłaby to jakaś inna wróżka to na pewno by jej to pasowała. Ale to Stella. A Stella MUSI wyglądać.

Flora

Jestem twoją fanką na zabój co nie zmienia faktu, że i tak masz jeden z najlepszych strojów.

Transformacja
Nie porywa za serce, jest poprawna. Ma kilka bardzo przyjemnych momentów. Nie podobają mi się za to te grube linie, którymi Flora jest rysowana przy zbliżeniach. Widać za dużo cięcia i przerzucania się kadrami w kontekście wszystkich przemian. Czy ktoś zauważył, że top Flory wygląda jakby był nałożony w jakiejś słabej jakości ubierance? Ulubione sceny: pojawienie się topu i chwila przed pozą końcową (MOC!)

Strój


Jeden z najlepszych jeśli nie numer jeden. Na renderach jest za dużo ciapciania kolorami, ale w serialu - pierwsza klasa.
Co mi się podoba: ogólny zamysł kroju. Jest genialny. To ten strój, który nie potrzebuje kompletnie żadnych dodatków, tak dobrze prezentuje się pod względem wykroju. Te niesforne lamówki tu i tam. Przycięcia, krzywizny, lekkość materiału przy spódniczce. I BUTY. Buty to chyba ewenement w szafie Flory - jeszcze nigdy nie miała ciężkich traperów. Razem z lekkością swojego stroju - genialne.
Co mi się NIE podoba: chyba fryzura, te ozdoby pasują co prawda do bransoletek, ale ogólnie są dość kiczowate.

Musa

Nijako i za szybko.

Transformacja
Ostatnia w stawce (kiedy pojawiały się pierwszy raz) i robiona chyba na odwal się pod względem choreografii. Strój pojawia się praktycznie od razu a my lubimy długie transformacje po pół godziny Wink Ma kilka momentów za które można je pamiętać. Np. Musa jest kolejną Winx, która ma moment z profilu. Ulubiony moment: breakdance na dzień dobry, poza na koniec początkowego tańca i posing na finał transformacji.

Strój
Nie rozczarowuje jak Stella, ale też nie ma się czym podniecać. Niedopracowane właściwie w żadnym calu.
Co mi się podoba: BUUUUTY! JEZU!!!!! JAKIE ONE SĄ SUPER! AAAAAA! Tak, już skończyłam.
Co mi się nie podoba: wszystko inne. Niby-rękawiczki tutaj są już TOTALNIE szmatowate, legginsy wyciągnięte z worka na strój do fitness i czy ja tam widzę stanik!? To na pewno nie przejdzie przez cenzurę 4Kids. Zresztą majtki na legginsach też nie. Dziwnie porwana bluzka wygląda okropnie na renderze i nie wiem do końca czym miała być fryzura. Chyba jej brakiem.

Tecna

Nawet nie ważcie się zapominać, że ta sama Winx, która ma najniższe statystyki popularności, jest jednocześnie najseksowniejszą wróżką chodzącą po ulicach Magix.

Transformacja
Jak zwykle w przypadku Tecny trochę inna niż wszystkie. Nie ma tego kręcenia się w jednym miejscu tylko konkrety, konkrety! Cool Tecna is Cool. Oprócz stóp, które ma okropne. Pamiętajcie o tym. Ulubiony moment: za każdym razem kiedy Tecna patrzy bądź wzlatuje w górę.

Strój
Znowu inny niż wszystkie (oprócz Roxy), ale za to jaki totalnie seksowny...
Co mi się podoba: Inność, oczywiście. Tecna może nie wyznacza nowego stylu swymi codziennymi ciuchami, ale jak dostaje nową transformacją to wtedy pełną gębą. Rozmieniając się na drobne: Tecna ma najgenialniejsze fryzury w dziejach. To wszystko przy najmniejszej jej objętości. I co Musa, pewnie ci teraz łyso, żeś pozazdrościła Hay Lin? Kostium na plus, buty na plus, rękawiczki są boskie. Tecna kiedyś pokaże tym wszystkim laleczkom. Niech żyje inteligencja!
Co mi się NIE podoba: Rainbow ją też stara się udziewczynić przez tę durną halkę przy pasie. Halka może być, ale mniejsza, nie psujmy efektu!

Aisha

Od przeciętnej transformacji przez tragiczny Enchantix do przyjemnego Believiksu!

Transformacja
Jeszcze w żadnym motywie, który dotyczył Aishy nie było aż tyle wody... i dobrze - wreszcie jej żywioł przemawia. Transformacja pokazująca dokładnie każdy aspekt ubioru, wszystko świetnie pokazane. Aisha to także jeden z mocniejszych głosów wśród Winx dlatego brak zbędnego kręcenia się. Czasami jednak wygląda bardzo brzydko. Ulubione momenty: pojawienie się butów i ozdób na rękach.

Strój
Utrzymany trochę w tej samej konwencji co ten Musowy, ale jaka różnica!
Co mi się podoba: wyraża postać, to na pewno. Nie jest to "styl z du**" - podobny strój to strój codzienny Aishy. Buty są genialne, a kolory się nie gryzą z resztą ubioru. Falbanki przypominają płetwy - taki uśmiech w stronie Andros? Bardzo fajnie.
Co mi się NIE podoba: ozodby typu obróżka co prawda pasują do stroju, ale są szalenie tandetne. Tak samo jak ta rękawiczka na ręce.

Roxy

Transformacja na odwal się, świetny strój!

Transformacja
Z jednej strony to zrozumiałe, że Roxy ma najkrótszą transformację - nie jest wróżką w pełnym znaczeniu tego słowa dlatego nie jest przyzwyczajona do kręcenia się w jednym miejscu tyle czasu... ale z drugiej to przecież nowa postać i warto zrobić jej tak wyrąbany w kosmos henshin żeby w Japonii chcieli nakręcić kolejne serie.
Ulubiony moment: gdy Roxy przestaje wirować i wtedy, gdy leci do góry.

Strój
Ewenement - nic do siebie nie pasuje a i tak wygląda to wspaniale.
Co mi się podoba: szorty są genialne. I cały koncept długie-krótkie zawsze mi się podobał. Rękawiczka nie wiadomo skąd i po co. Krótkie buty. Wielki pas. Top jest totalnie nudny, ale idealnie pasuje do całego stroju.
Co mi się NIE podoba: ale jakby wyjąć ten top i dołożyć gdzie indziej to byłaby tragedia. I buty, choć fajne w swej "krótkości" to mogłyby mieć inny krój.

Skończyłam Razz Nie kierowałam się przy opisie transformacji i strojów tym czy lubię postaci. W takim razie powinnam całkowicie zjechać Bloom a na temat Roxy nic nie napisać. That's all folks Razz
PS. Co do kolorów: ogólnie Tecna powinna mieć fioletowy, ale ten przypadł Florze jako najbardziej zbliżony do różowego. Co do Aishy to oliwkowy to jedyny, którym mogłam się najbardziej zbliżyć do akwamaryny.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 20:01 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




<spada z krzesła> CHCIAŁO CI SIE TO PISAĆ!?
Dobra starczy....wyjaśnie o co mi chodziło.
JEsli chodzi o stroje Winx, najbardziej podobają mi sie Layli i Bloom, czemu...są w swojej kolorystyce jakies takie, w moim mniemaniu najłagodniejsze. Dlaczego reszta jest...taka jaka jest, Albo zbyt nie w moim stylu albo za jaskrawe, albo za duzo różu (Którego swoją drogą za bardzo nie lubie)
Transformacje:
No własnie transformacja Layli wydaje mi sie najbardziej orginalna...ta woda.
Reszta w swej inności jest utrzymana wzasadzie w jednym schemacie, tak mi sie przynajmniej wydaje.

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 20:01
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Enchant Winx  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database