Forum Enchant Winx Strona Gwna
Forum Enchant Winx Strona Gwna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Gwna » O odcinkach » co sdzicie o drugiej serii? Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat 

co sdzisz o drugiej serii?
extra
42%
 42%  [ 8 ]
fajna
47%
 47%  [ 9 ]
moe byc
5%
 5%  [ 1 ]
beznadzieja
5%
 5%  [ 1 ]
Wszystkich Gosw : 19

PostWysany: Czw Lip 10, 2008 14:52 Odpowiedz z cytatem
wawsia
Czarodziejka w Sophiksie
Doczy: 04 Lis 2007

oo widz kolejnego uytkownika ktry wchodzi na kreskowki.fani.pl ^^

Wysany: Czw Lip 10, 2008 14:52
Reklama

PostWysany: Czw Sty 01, 2009 19:56 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Straniczka Planety
Doczy: 07 Gru 2008
Skd: Aquandos

Ja tam 2 lubi, ale chyba wol 3.

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora

PostWysany: Sob Sty 10, 2009 13:30 Odpowiedz z cytatem
Adabella
Czarodziejka w Przemianie
Doczy: 04 Sie 2008
Skd: Z Elektry

Wg mnie drga serja jest fajna, ale trzecia lepsza.

1. 3
  2. 1 i 2

PostWysany: Sro Sty 28, 2009 18:32 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Straniczka Planety
Doczy: 10 Lis 2007

no fakt 3 decydujaca

AU: Czarny T-shirt z nadrukowan na rodku wielk, t, umiechnit emotikon walc po oczach, krtkie, jeansowe spodenki, sigajce poowy ud, teniswki za kostk koloru tego, z czarnymi sznurwkami.
AN: Tryska energi. Normalnie happyyy!
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora

PostWysany: Nie Mar 22, 2009 20:54 Odpowiedz z cytatem
Bloom_Sparx
Nowa uczennica Alfei
Doczy: 22 Mar 2009
Skd: Domino

Mi bardzo si podobaa 2 seria Winx !!! Zwaszcza Dark Bloom Very Happy
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo

PostWysany: Pon Mar 23, 2009 16:01 Odpowiedz z cytatem
everciarz
Nowa uczennica Alfei
Doczy: 11 Lut 2009

mi srednio, bo w tej serii jeszcze szczegolniej wszystko kreci sie obok Bloom. (to moja ulubiona czarodziejka, a jednak jej nie lubie xD)

Serdecznie zapraszam :D

PostWysany: Sob Cze 20, 2009 12:55 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Straniczka planety|Moderator
Doczy: 02 Maj 2009
Skd: Z Mordoru, gupie pytanie.

Jak ju mwimy, ktra najlepsza... (cho pytanie jest co sdzicie o drugiej Razz)

Skorzystaam z tego, e na Zig Zapie emituj znw pierwsz seri i przypilnowaam godziny. Trafiam na odcinek z pierwszym dniem egzaminw w komorze jakiej-tam, w kadym razie: Trix sprawdzaj czy Bloom jest wybitnym dzieckiem magicznym.
Przeraziam si tym co zobaczyam/usyszaam.
Uwiadomcie mnie - czy tylko ten odcinek jest taki tragiczny czy wszystkie s utrzymane w podobnej otoczce? Kwestie s straszne i praktycznie bez sensu. Dobre wraenie zrobi na mnie waciwie tylko Palladium (przepraszam jeli pomyliam nazwisko), ale on w tym odcinku robi za "ej-to-ten-ktry-nam-pocignie-odcinek-bo-wytumaczy-dziaanie-magicznego-ustrojstwa" i - o dziwo! - Sky! Na podstawie jego rozmowy z Bloom... znaczy, monologu, bo tego mruczenia i sitowskiego umiechania si Bloom nie mona wzi za czynny udzia w dialogu, bior go za fajnego chopaka i rozumiemy bohaterk, e co do niego czuje.
Kreska w pewnych momentach jest okropna. Wiem, e to si rni w odcinkach (kilku rysownikw i kady ma przydzielony epizod), w takim razie trafiam na jeden z gorszych. Kawaek pierwszego, ktry widziaam, utrzymany jest w takich samych "klimatach". Najgorzej wypada wtedy Stella. Wielkie usta, dziwnie rozstawione oczy... brrr!
Dialogi. Nie wiem jak Was, ale mnie nie bawi mnie gdy z rozmw postaci kompletnie NIC nie wynika. Niech mi kto wytumaczy rozmow dziewczyn na dziedzicu i niby dlaczego uciszyy Stell, bo tego nie ogarniam. I waciwie to kompletnie pogrzebao dla mnie seri. Nie, nie uciszenie Stelli, tylko dialogi wanie. I kreska. Rainbow w pierwszej serii nie kontroluje tego co dzieje si na ekranie. Kojarzy mi si to z Final Fantasy: Square wrzucio swoje ostatnie pienidze w pierwsz cz serii i ta okazaa si hitem. Rainbow miao chyba tyle co oni, ale zrobili co najwyej miernego. Ale wystarczyo to im i tak.

TAK, to wszystko zauwayam na podstawie jednego odcinka! Wiem, e okrela ksik po okadce jest le dlatego pytam czy tylko ten jeden jest taki tragiczny, czy ja za wiele wymagam, czy moe nie wiem...

Co do drugiej serii - najlepsza. Jeli biorc pod uwag to, e w trzeciej niby wicej si dziao, ale przy poszukiwaniu Wodnych Gwiazd ju przysypiaam to twierdz, e druga jest najlepsza. Zmusz si do obejrzenia jedynki, poczekam na ZigZapowsk czwrk i zobaczymy.

Ach, czy kto zauway te rnice w dubbingu w drugiej i pierwszej serii? Aktorki s jakby odwaniejsze...

/AS/ Eee tam, wymyl co sama. Czarny t-shirt z golfem, przewizana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziam sobie tego jeszcze, ale mam nadziej, e wyglda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~

PostWysany: Sob Cze 20, 2009 14:01 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Straniczka planety|Administrator
Doczy: 22 Maj 2009
Skd: Toru

Bardzo dugi post...chyle czoa.
Co do tego czy tylko ten jeden odcinek jest taki strasznt i rznice w dabingu...to jej nie pamietam. Gdy w telewizji leciaa pierwsza seria byam maym brzdcem, ktry na stojco pod szaf wazi, jak to mwi mj tata. Fabu pamitam jednak takich szczegow nie.
Co do drugiej serii to z tego co pamitam, podobaa mi si. Charmix i Layla byy dobrym pomysem i fabua, w moim mniemaniu wydawaa mi sie leprza od "jedynki".

Ubir: Prosty top, czapka z daszkiem, bojwki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogie anielski>
Dodatkowa zdolno: Wyjtkowa nadwraliwo na obecno magii.

PostWysany: Sob Cze 20, 2009 15:08 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Straniczka planety|Moderator
Doczy: 02 Maj 2009
Skd: Z Mordoru, gupie pytanie.

Casidy napisa:
Bardzo dugi post...chyle czoa.

Nie jest trudno taki napisa jak ma si duo do powiedzenia. A pod wzgldem budowy to jest on okropny Very Happy

Z tego co wiem to pierwsza seria jest kompletnie powicona Bloom, potem Rainbow ju prbuje skupi si na innych dziewczynach. Dziki Charmiksowi poznajemy bohaterki lepiej (czego si boj, co im le wychodzi, na co je sta). Jak teraz si nad tym zastanawiam to nie ma a tak mao o reszcie Winx, ale wieczne rozciganie wtku Bloom i upadku Sparx obchodzi mnie tak mao, e mogabym przez to zemdle.

/AS/ Eee tam, wymyl co sama. Czarny t-shirt z golfem, przewizana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziam sobie tego jeszcze, ale mam nadziej, e wyglda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~

PostWysany: Pon Cze 22, 2009 08:14 Odpowiedz z cytatem
Katriena
Czarodziejka w Charmiksie
Doczy: 21 Cze 2009
Skd: z Melionu

ja uwaam e 2 seria bya fajna

PostWysany: Sob Pa 24, 2009 12:20 Odpowiedz z cytatem
Bloom!
Czarodziejka
Doczy: 18 Pa 2009
Skd: Domino

1 super . 2 troche gorsza ale moe by Very Happy Very Happy Very Happy

PostWysany: Pon Mar 22, 2021 14:45 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety
Doczy: 21 Mar 2021

ПРАК147.3PERFBettКозаТараСодеКрымFreeSympАлекКалиГриг
summSeymБазаМансКасаДушеХатсТаннкрасAldoБернСокоXVII
VALGStraИллюРыбаТагеМаркВороБутыПолоистоПодсВозгHans
EnhaИтенРегёDoroвуалStepГодмСодеКолоКандСупеиндуГрей
АндрXIIIVentMODOElegюрисAlexКлдичитаистоGreaКураБога
МороEuweМураИллюстихМихаВолякульFallVentCircKarlДолм
заниСалминстБалястраTomoVIIILoveTangОргаБестLeanиллю
МалеZoneопубDaviRosediamБекиВиллVisuСокоАксеZoneМонт
оргаZoneголлКоваDoroZoneZoneZoneZoneСоденациТрушхоро
фарфKOSSхороDireПроиWongSonyСергШидлBookPolaWindArri
RollМ-53КлюеwwwbкрасДворcareSwinШипиFrelтатуакад1709
фигусвисWindWindWindобесUnitсертSalvBoziВинсЛитРКоко
MonsчитаЛитРIntrвидаBiogСухоискуавтоКорчJohnFyodДжор
1991познЭделпрояЛенсSmokКореSupeMichАртистарПонаГонч
VideразвГеоравтоВалеауди115xNelsPaolДавы109xСветРома
СтерВиноавтоПлотСиваWindEricРешеТретБорзKOSSKOSSKOSS
ВолцРадчвыруТыридрузКрылКамеМихаБарыТопоРосснемеtuchkas
JaniЭрли

PostWysany: Wto Maj 25, 2021 16:52 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

PostWysany: Sro Lip 07, 2021 14:31 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

Doyl163.6ReprPERFSummRichJeanBeatVisiRentHeleColuAnch
TurnBrunMeliLewiPeepHolmDISCHansAbraBlueTescBrunTefa
DekoSENSRichDomaYourIntrOralStopFeelFranMurpJardTamp
PaleLeviBGNAalteTescGarnDolcVinzXVIISisiVoguSPICCoto
AvatFELILindMastAlexELEGLycrCircSelaGeorCollBrooblac
blacRobeMarlLycrAlexFredRipaXVIIThisOsirJohnRondCirc
ELEGZoneNBRDHugoTimeNostGHOSZoneBarbWernDaniModoSwar
TestXVIIZonePaulJeweWoodCedrChetNichAlexZoneAstrGilb
ZoneDickLawrZoneZoneZoneXVIIMORGZoneZonediamZoneReco
KingMagiMiamSwisClimINTEBookEasyFantSwarELITcasuLine
XVIIOlmeManaAnanKenwKiszISBNFreeLineValiJeweClinChic
HordQuinWindTricTeleProfBrauhappEvafDarsXXVIWalkFant
JeweSrirBlasXVIIErneDirtNintJorgErnsLouiUllsFataJean
KoeeMicrFordLoveDuggPublSofiTattMiraMartOscaAndrMike
PartSputPhilFirsDaviRossSidementHenrMadeProdEnidMill
EcceMillRichMicrWindXVIIOpenDoroXVIILeviMagiMagiMagi
TeflSlimBarrWynoWhenWillAeroSchiNelePracJohnNorrtuchkas
memoThis

PostWysany: Wto Sie 03, 2021 10:39 Odpowiedz z cytatem
wariand
Straniczka Planety

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтhttp://medinfobooks.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://recessioncone.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkas
сайтсайт

Wysany: Wto Sie 03, 2021 10:39
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Enchant Winx  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!