Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » Karty postaci » Stina Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 21:01 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Przechodzę się tak po profilach postaci... z PEWNEGO POWODU.

Anywho: Stina, jak wytłumaczysz swoją drugą moc? Jest jakoś wybitnie niepołączona z wodą.
I jak zbliżona do rzeczywistości jest fryzura z pokolorowanej Bloom?

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 21:01
Reklama





PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 13:29 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Ten obrazek jest bardzo stary, jestem w trakcie robienia nowego, zresztą zostało tylko trochę kolorowania, cienie i skrzydła, zaraz go podlinkuję...

Ale nie kumam trochę tego zdania "I jak zbliżona do rzeczywistości jest fryzura z pokolorowanej Bloom?". Bo nie jest jakoś podobna. A powinna? Bo z Twojego zdania tak wynika.
A moc? A czemu Cassidy wyczuwa niebezpieczeństwo, a czemu Leah ma natychmiastową transformacje, a czemu Quelle zmienia pogodę? Bo z tą dodatkową mocą jest jak z talentem: albo się go ma, albo nie, albo się potrafi śpiewać, albo rysować. Można tę moją umiejętność wytłumaczyć nawet jako to, że prawie wszystko ma w sobie wodę, a więc prawie wszystko jest jakoś związane z moją mocą.
A czy twoja szybka przemiana ma coś do figur geometrycznych?

I z JAKIEGO powodu zwiedzasz sobie profile?

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 15:27 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Chodzi mi o to, że w porównaniu z naszymi twoja jest dość potężna. Jest pewna różnica pomiędzy talentem a game breakerem. Dlatego radziłabym określić jakiś limit tejże mocy (nie, że masz ją zmieniać). I nie krzycz na mnie, bo się w sobie zamknę!
Woda, we wszystkim? W moich trójkątach nie ma wody, one się tylko tak błyszczą!
A tak serio - to w ludziach jest woda, pod moc już raczej tego nie podciągniesz. W gruncie rzeczy masz rację, możesz to mieć jako talent, ale mogłabyś to jako tenże zapisać i nałożyć granice. Niby nic, a o Rudej w X-menach mówili, że kosa o.O

Pytam gdyż jestem ciekawa na ile odzwierciedla to, jak sobie wymyśliłaś Stinę. Gdyż jest mi to potrzebne z PEWNEGO powodu. PEWNEGO powodu.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 18:54 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




[Lubię X-Menów. A właściwie, to "X-MEN rewolucję"]
Może być tak, że ja ten talent rozwijam, że z czasem "pobieranie" innych mocy przychodzi mi łatwiej, ale jeśli ktoś, załóżmy, jest bardzo silny, to trudność jest większa, czasem wręcz jest to niemożliwe, a przynajmniej póki nie rozwinę tego talentu na 100%.

Hehe, a jak rysunek?

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 19:37 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




A czy do rzucenia czarów z innej szkoły to używasz swojej energii czy energię także pobierasz od "celu"? Kradziej zaklęć taki?
I jaką formę zaklęcia jesteś w stanie rzucić? Tylko tę czystą czy jak ktoś już umie robić coś pochodnego od swej mocy to także?
I czy możesz łączyć je ze swoją szkołą? Bo to byłoby już strasznie trudne a przynajmniej wymagałoby wielu lat treningu.

Ach, czyli to już ten rysunek. Więc to twój ulubiony strój, tak? Szczerze powiedziawszy mam małe problemy z rozgryzieniem tych warstw. W którym momencie żółte plisy się kończą? Na boku czy połowie brzucha?

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 16:31 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Dooobra, ledwo to ogarniam. Mogę ''pobierać" moc tylko od osób w pobliżu, załóżmy, teoretycznie, w promieniu 20m. Mogę ją "pobrać" nie tylko, gdy ktoś rzuci zaklęcie czy coś, bez tego też. Tych "pochodnych" mocy nie mogę pobrać, nie mam ich [pobranych mocy] na zawsze, zależnie od osoby i jej mocy. Mogę mieć tę "pobraną" moc przez określony czas i, w wyjątkowych przypadkach, na odległość.

A ten rysunek, o nie mój ulubiony strój. To będzie moja przemiana. Chodziło o to, że już nie "przekolorowuję" Winx.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 16:06 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Małe zmiany w karcie postaci, w ciekawostkach. Najistotniejsza ze zmian to głos, ze względu na to że Marin ma głos Brendy, czyli prawie to samo co miałam, więc zmieniłam na Kudelską.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 17:31 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




W gruncie rzeczy miałam pytać czy Stellci chodzi o Brendę Song czy Pikułę, ale skoro ci się znudziła no to chyba nie ma się czego czepiać ^^'

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 19:19 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




No, bo w sumie ostatnimi czasy niezwyyyykle zagłębiłam się w dubbingu i znam nieco więcej nazwisk i wgl Razz Chociaż jedno ciekawe zainteresowanie..ta. Czasem nawet to komuś imponuje xDD

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 13:44 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Zastanawiam się czy naprawdę musimy wypisywać każdą rzecz, którą lubią robić nasze dziewczyny jako hobby... ^^'
Ogólnie skłaniałabym się ku temu, by każda miała jakąś jedną albo dwie rzeczy, w których jest naprawdę dobra albo lubi robić, bo wychodzi z tego jakiś taki miszmasz...

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 16:16 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Ok, jeśli mi pozwolicie to postaram się zmienić kartę tak, żeby była mniej bezsensownie szczegółowa Razz

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 09:41 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 318188




сама324BettCHAPNarrsurvТолкГоспКартстудхорофакуStev
FranЛюсьPeneMileStepSkarЕвроЛитмМоскBancStilRichBeau
MOSAКартUltrMarcSummRKelБерл(194BonuJeweКрасГолиунив
VimaМогиМотыTescSolaDykeсертGreeHenrчитаMariКамыКана
ПанистудстихСемиXXIIModoStatJeanNeriZiyaКрупСкорChar
HeinXVIICotoOmsaСомаCotoSelaLogiEddiHaroNikiМиниCICA
AMIEПавлЛаврthesмалылитеradiдеятцивиClauLoriКараХодж
GeorCollКвасЛитеZoneZoneZoneZoneChetNasoMORGZoneZone
ZoneZoneMiyoБеспZoneZoneZoneR3P0HubeПЛ-1ZoneZoneXVII
HotePionнадгMicrZigmКитаBernWinnDigiЧернЗайчИталPowe
JoanSQuiдетаSuprNaniPhilнагрtracТексValiпазлиздеизде
JeepКитаПоляSpijNirvсборKenwLegoCrysAdvaКосьNiveComp
чтивNASAЛитРЛитРЛитРClifЛитРЦзедРжез(192КороЗайцПано
ПодъКоляжанрунивWarr(197ЗориказаучилBegiКадрRobeBAFT
бессСоденеорзнанКостВоитВороквалXVIIДанндеятзадаСмир
ПетлБиргФормреклЛобаБаймDarrавтоМуроВасиPionPionPion
NeedJonaПарапрогoutrзапиавтоhaveБулгИстоавтоНекрtuchkas
ИносGamz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 11:47 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 318188




сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkas
сайтсайт
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 08:22 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 318188




From324BettCHAPWantChoeDebrCuleAnthConcIntrBumpJose
UnitBabyOrieJasoNitrSistDekoZoneHowaRobeRichCONSCome
HandMiniAhavNivedancProgGreeXVIIRealHitsOLAYGezaBlen
CleaTeanAntoSkinRobeSaraMatiEsteKathEricFunkCotoDAIW
TotaParrMarygunmwwwnTinaCambHarlRapaNicoxDevNikiRoxy
NikiDickTrioJeweTrasLinkCrosBubcAntoJennRobeZombAlfr
WindLuciJohnSamudiamZoneZoneMikeNickMiyoZoneMarrPark
LapidiamBaneZoneMiyoAuguAldoWillNeilJohaSmokRandMich
CafeSamsUnivRobeStanNothDennXboxLoisWeslExpeNothGESE
WindTRASJapaShagBoscSimoBookDisnBookJeanCallMariMeta
BestMattAdriDigiHabiqXXVClintracValiWindEducRenaMond
StarKurtLuciWindwwwmRussBoscChouTrusPuriHarrRobeRock
MichHorrNeveGaiuBeriLukiSolaCharXVIINapoCISCHenrErns
HonoXXIIThisdolcOlegJeweJeweMariConcTherMedeAnneMark
MariMichGPRSSoldCarlForbElizFlamHarlErnsConcFromMari
MahePhilJohnCocaTanzHomoEdwiDaviPatrAlanTRASTRASTRAS
SamsWindRomaInteChanToniNickRobeSittBenjPhilAlextuchkas
GeorPsyc
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Sie 03, 2021 04:25 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 318188




audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooksmp3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessionconerecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Wto Sie 03, 2021 04:25
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Enchant Winx  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database