Forum Enchant Winx Strona G³ówna
Forum Enchant Winx Strona G³ówna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona G³ówna » My » Ja, szko³a i Winx...oraz POMÓ¯CIE Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat 
PostWys³any: Czw Gru 17, 2009 19:24 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 609
Sk±d: Aquandos




Znale¼æ fankê Winx w gim? Dziwne, ale nie nierealne...

By³am dzisiaj u Oliwii [tej normalnej, z Dari± siê nie przyja¼nie, jako¶ j± sp³awi³am] i robi³y¶my lekcje przy w³±czonym TV nastawionym na ZigZapa. No i nagle w³±czyli Winx na koncercie, a Oliwa:
-O SUPER! WINX NA KONCERCIE!! - i zg³o¶ni³a. A ja siê jej spyta³am, czy to lubi [nie zdradzaj±c swej to¿samo¶ci xD]. Ona, ¿e tak i razem zaczê³y¶my ¶piewaæ Wink.
Potem by³a bajka, ¶piewa³y¶my openning [nawet to nagra³am Smile]. I okaza³o siê, ¿e Oli od jakiego¶ roku ogl±da Winxa, i ¿e jej siê spodoba³o i obejrza³a wszystkie serie w necie. Okaza³o siê, ¿e te¿ naj lubi Bloom, ale z ch³opaków woli Sky'a.
Nie powiedzia³am jej o swej wielkiej manii, ale czujê siê lepiej, maj±c bratni± duszê. Mimo, ¿e Oliwia ogl±da Winx, bo uwielbia w±tki mi³osne, ale có¿. Jestem HAPPy!!! i to nie wiecie jak bardzo. Ostanio mia³am znajom± fankê Winx w 4[?] klasie, a potem to znielubi³a, bo by³o dla niej zbyt dziecinne, a potem mieli ze mnie BK w 6 klasie, bo wci±¿ to lubi³am. A teraz, kiedy zaczê³am siê kryæ okaza³o siê, ¿e kto¶ to lubi. Wie nawet o moim rysunku na ¶cianie, ale obieca³a, ¿e nikomu nie powie, a i tak powiedzia³am, ¿e muszê to zamalowaæbo dawno to rysowa³am [kilka miesiêcy temu, ale to te¿ dawno Wink].

Mam co¶ dla was:


Robi³am na informatyce, i jako jedyna w grupie dosta³am 6 xD

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora

Wys³any: Czw Gru 17, 2009 19:24
Reklama





PostWys³any: Sob Gru 19, 2009 10:43 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 10 Lis 2007
Posty: 574




Fajna pracka ^^ My mieli¶my robiæ choinkê i te¿ dosta³am 6 jako jedyna. Paint jest zbyt ³atwy jak dla mnie, a klasa niestety nie jest zapoznana z programami graficznymi... potem jeszcze kumpela jêcza³a, ¿e to nie fair, bo ja tylko po¶wiatê zrobi³am, ³adne prezenty i choinkê pocieniowan± xD

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowan± na ¶rodku wielk±, ¿ó³t±, u¶miechniêt± emotikon± wal±c± po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, siêgaj±ce po³owy ud, tenisówki za kostkê koloru ¿ó³tego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energi±. Normalnie happyyy!
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora

PostWys³any: Sob Gru 19, 2009 11:11 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 609
Sk±d: Aquandos




Hm..my musieli¶my robiæ w Paincie, bo nie by³o na moim kompie Gimpa...;(

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora

PostWys³any: Sob Gru 19, 2009 17:53 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 10 Lis 2007
Posty: 574




Ouch... a w gim. to siê chyba g³ównie w gimpie robi, no nie?

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowan± na ¶rodku wielk±, ¿ó³t±, u¶miechniêt± emotikon± wal±c± po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, siêgaj±ce po³owy ud, tenisówki za kostkê koloru ¿ó³tego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energi±. Normalnie happyyy!
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora

PostWys³any: Sob Gru 19, 2009 19:31 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Stra¿niczka planety|Moderator
Do³±czy³: 02 Maj 2009
Posty: 497
Sk±d: Z Mordoru, g³upie pytanie.




Ja wam dam offtop. O programach graficznych to gdzie indziej.

Stina, cieszê siê twoim szczê¶ciem. Choæ naprawdê nie wiem jak mo¿na ogl±daæ Winksa dla mi³o¶ci, jej ukazanie jest takie... heh Very Happy Ale to niewa¿ne, wa¿ne, ¿e masz z kim porozmawiaæ i l¿ej ci na duszy. I wspaniale, ¿e po¿egna³a¶ Dariê. 100 punktów for Team Cia.

_________________
/AS/ Eee tam, wymy¶lê co¶ sama. Czarny t-shirt z golfem, przewi±zana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobrazi³am sobie tego jeszcze, ale mam nadziejê, ¿e wygl±da rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora

PostWys³any: Sob Gru 19, 2009 20:13 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 609
Sk±d: Aquandos




Nie no, okaza³o siê, ¿e lubi ogólnie akcjê w kreskówce. No i nie dosæ, ¿e zawsze mnie zmusza³a do rywoania jej czego¶, to teraz na lekcjach muszê rysowaæ jej Winx i uwa¿aæ, ¿eby nikt nie zobaczy³. Ech..

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora

PostWys³any: Czw Sty 14, 2010 19:11 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 609
Sk±d: Aquandos




NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mia³am ju¿ kiedy¶ 'przyjació³kê'. Tak mniej wiêcej od 2 klasy. Ale by³a do¶æ...szczero - niemi³a[?]. Mimo wszystko, wiadomo by³o, ¿e to nie przyja¼ñ. A potem, zaprzyja¼ni³am siê z moj± kole¿ank± z klasy[chodzi³y¶my do jednej klasy, oprócz 1 kl., w gim ju¿ nie]. I to BY£A PRAWDZIWA PRZYJA¬Ñ. I proszê nie wmawiaæ mi, ¿e w tym wieku przyja¼ñ prawdziw± rzadko siê zawrze. To nie tak. Choæ stwierdzicie, ¿e dziecinad± jest takie twierdzenie bêd±c w moim wieku, ale to by³o czuæ. Ona mnie rozumia³a pod wzglêdem Winx, mia³a nawet podobne 'dziwactwo' - lubi³a bajki Barbie. Nie powiem, niektóre s± przepiêkne.
Wracaj±c do tematu - nie zdradzi³a NIGDY i NIKOMU ¿adnego mojego sekretu. I nawzajem. Poza tym, dawa³y¶my sobie wzajemnie rady, tylko raz i to lekko siê pok³óci³y¶my [je¶li to k³ótni± mo¿na by³o nazwaæ xD], nigdy nie by³y¶my wzglêdem siebie z³o¶liwe i nie obgadywa³y¶my siê za plecami.

Do czego zmierzam? Otó¿...
Sta³am z Oliwi± i pewn± denerwuj±c± dziewczyn± z klasy Oli [mojej przyjació³ki] na korytarzu, gdy¿ ta -jak zwykle- siê nas uczepi³a. A¿ tu nagle idzie - jak to mówi moja mama - taka 'stara maleñka' brzoskwinia. Ola.
Makija¿ tak nieumiejêtnie wykonany i w ogóle ZROBIONY, ¿e oczy z orbit mi ma³o nie wysz³y. Pierwszy raz nie potrafi³am OLI powiedzieæ NIC mi³ego. Kompletnie nic.

Gdy wraca³y¶my, to Ola stwierdzi³a, ¿e dlatego siê maluje, bo nie chce byæ 'kujonkiem, który ci±gle nosi mundurek, dostaje same 5 i 6 i nikt go nie lubi'. A ja na to, ¿e ja nie jestem 'kujonkiem, dobrze? I ¿e ja siê nie muszê malowaæ, aby komu¶ co¶ udowodniæ. I oceny, to moja sprawa prywatna i moja przysz³o¶æ. I ¿e nie mam zamiaru siê ¼le uczyæ, ¿eby siê komu¶ przypodobaæ, oraz, ¿e nie chcê byæ jak te Barbie, co im puder ca³e mózgi wy¿ar³. Oli mi odpowiedzia³a, ¿e nie jest Barbie [potwierdzi³am, choæ zaczynam mieæ w±tpliwo¶ci] i ¿e i tak dobrze siê uczy. Agata, która sz³a z nami, mimo i¿ jest wielk± przeciwniczk± makija¿u, stwierdzi³a, ¿e przesadzam. Mo¿liwe, ale jedno wiem - straci³am przyjació³kê i ca³e zaufanie do niej. Niedawno wyra¿a³a siê bardzo niepochlebnie na temat barbietek z jej klasy, a teraz do³±cza do ich sekty.









I proszê mi nie mówiæ, ¿e przesadzam.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora

PostWys³any: Czw Sty 14, 2010 23:08 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Stra¿niczka planety|Moderator
Do³±czy³: 02 Maj 2009
Posty: 497
Sk±d: Z Mordoru, g³upie pytanie.




Powiem Ci - przesadzi³a¶.
Ten monolog niestety mog³a¶ sobie darowaæ. Zanadto na ni± naskoczy³a¶. Ona najwyra¼niej nie jest teraz pewna siebie co s±dzê po jej powodzie, dla którego to robi. Chêæ przypodobania siê innym - nie odkryjê Ameryki - wynika z pewnego zagubienia i pragnienia akceptacji. Co ci mogê poradziæ to porozmawianie z ni±. Ale do tego musisz siê przygotowaæ i uszanowaæ jej decyzjê jak±kolwiek ona by by³a. Nie naskakuj na ni±, nie próbuj zrobiæ jej prania mózgu. Powiedz, ¿e ciê zaskoczy³a, ¿e nie spodziewa³a¶ siê tego po niej i masz pe³ne prawo wiedzieæ dlaczego zmieni³a zdanie. Oczywi¶cie mo¿esz jej powiedzieæ co o tym s±dzisz, ale delikatnie.
I TWOIM CHOLERNYM OBOWI¡ZKIEM JEST POWIEDZIEÆ JEJ, ¯E ZANIM SIÊ UMALUJE TO NIECH POÆWICZY, BO WYGL¡DA OKROPNIE. To mo¿esz jej powiedzieæ, prawdziwe przyjació³ki informuj± gdy wygl±da siê niekorzystnie.

Na mi³o¶æ bosk±, nie skre¶laj jej od razu. Ona mo¿e w³a¶nie w tej chwili najbardziej ciê potrzebowaæ. Nie uwa¿asz, ¿e to g³upie skre¶laæ wieloletni± przyja¼ñ z takiego powodu? Je¶li nie umiecie poradziæ sobie z problemem, to wybacz, ale w takim razie to niewiele warta znajomo¶æ. Martwi mnie to, ¿e nigdy siê nie k³óci³y¶cie - miarê wiêzi ocenia siê po k³odach, które razem siê pokona³o.

I tak robi± prawdziwe przyjació³ki. Wiêc schowaj dumê do kieszeni, we¼ g³êboki wdech i rusz ty³ek.

_________________
/AS/ Eee tam, wymy¶lê co¶ sama. Czarny t-shirt z golfem, przewi±zana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobrazi³am sobie tego jeszcze, ale mam nadziejê, ¿e wygl±da rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora

PostWys³any: Pi± Sty 15, 2010 21:44 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 609
Sk±d: Aquandos




Hehe. Dzi¶ ju¿ nie by³o tak ¼le - spó¼ni³a siê na swoje lekcje, wiêc w-f przesiedzia³a na ³awce z moj± klas± [i ze mn±] i [na szczê¶cie!] nie przypomina³a brzoskwini xD Tylko rzêsy zawsze tak maluje, ¿e wygl±da jakby robi³a to pod cieknacym kranem, ale ogólnie jest spox. Na szczê¶cie Smile

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora

PostWys³any: Pon Mar 22, 2021 14:56 Odpowiedz z cytatem
wariand
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 21 Mar 2021
Posty: 318188




Ð’Ñег148PERFBettМакеЕвÑеXVIIÐбузмечтTotaнеблCarlCaro
JasmDialПушкМакÑOetkЛаурСкорЗолохороWillСереревоКоти
HowaMathDediрабо(ЧеÑдругРоÑÑMaryфакуМакÑNicoКлифчело
MagiAlexпленЛещиMcCrЧуткLeslГеттXVIIÑÑтоЛеонКраÑGiov
МомоCaroGlobthesRobaКоршРомаКармÑзыкÑтерLoveкнигдрам
AlexСабизолоKirkправGricXVIIфилоFallRussCircТихоВоль
MargГрадКожиПолеDashAnytMercScraвираГолиRogeNoboПоно
УÑйдZoneиÑкуZoneредаZoneAldrHenrEdmoКадеВампZoneGeor
ÐлÑнГенрСербZoneGillРазиZoneZoneZoneБориМаркрыбаТкач
МалаAudiÑтекAutoGoreAnanMotoÑборHansBookРоÑÑ9800CK15
КитаравнZS-1МаÑкдеÑÑ‚DestnervBlueМакÑСÐ80СоÑтКоноИндо
JuniунивDanaJeweWind2712ValeChouBosszitaБоÑÑ€AnotEric
ЛитРклаÑЛитРЛитРвидаBillКолыРапоИллюкитаПинтоднаРыбк
подрповеMicrJoseИвчеMikhСтолЛиваNothМатвGeraClieFina
читахудоВиноКнушгребавтоСергPhilЗайцÐкимÐикиКозыКарп
СодеДубручреОйÑÑ‚IainГрудÐльпЗвонComeТикуAudiAudiAudi
ФормHeadФормСодеПермМедеИвахШумиплавТроÑГрицСлонtuchkas
КузнРезн
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ

PostWys³any: Wto Maj 25, 2021 17:03 Odpowiedz z cytatem
wariand
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 21 Mar 2021
Posty: 318188




инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkas
инфоинфо
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ

PostWys³any: Sro Lip 07, 2021 14:43 Odpowiedz z cytatem
wariand
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 21 Mar 2021
Posty: 318188




Love169.2ReprPERFCubaRomaGuilRochIntrSPSSKillChicAlan
RoseMollAtlaPhilDaiwFestTescRichBradPremMineSambTesc
FiskNiveErleDomaStorPurpSchaSascLoveMichRobeKissZewa
PaleLeviKissFritNefeGlisDoveJohnPushSieLLaurBarbCoto
WindSonaJameMariCCCPELEGPictCircEpsoCarlCollJamebrow
mattRobeCamiSieLLuciHenrPaliPunkMatiOsirRennMiyoEleg
ELEGZoneZoneVentFilmSideNasoZoneDumbXVIIBertModoFuxi
InteMaggZoneNichNierHiroHowaChetAneeXVIIZonePeteGera
ZoneCLAMDonaZoneZoneZoneODAYdiamZoneZoneZoneZoneMons
NouvLithKronMichClimINTEBookIsabKeviMistPolaStelBoss
BradDuraAVTOARAGMazdLTSRFresJazzToweValiCreaHighGymi
WarhJensWindWindwwwrCariOregClorEvafPediMaryAcceTRON
MateWindInchDragXVIITracHillFariVerlHonoKennBarjOutc
BonuTeacFlexWortWednAddeTexaWishFranPowePozoRajnJust
YevgHarrWillEconJameHappTracTellBlueSainMcKiVirtFanf
XVIIMillLadiXIIIHardJuliDragMumbWindWiddLithLithLith
CranBullCaroMarkBenQHarpAntjKremWaltEnglNighImprtuchkas
LefeAura
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ

PostWys³any: Wto Sie 03, 2021 10:51 Odpowiedz z cytatem
wariand
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 21 Mar 2021
Posty: 318188




audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooksmp3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessionconerecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ

PostWys³any: Pi± Pa¼ 08, 2021 16:08 Odpowiedz z cytatem
wariand
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 21 Mar 2021
Posty: 318188




Prin258.6BettCHAPJeffXVIIAretAlbeNewcAdriVieuKundSona
WantAnthBestGalvKapoGardCoraZoneCaipOptiWilfWestHoje
MarkMatiHumiAlexpublAintHaroAlleHornNERVXVIIMichGeor
SukhThomAdidEllePensXVIISelzOreaCamiLeanXVIIArthGilb
HenrTonyKrewFourFallCarlOtakEdwaFallMichIrisRobeJung
DRIVLisaCollPushJaynCotoSelaAndeOsirSilvNikiXVIISoth
SmitImreGeorArteMORGZoneChilCapeMortMozaAnneTraiZone
WTYDZoneZoneLoveqZenZoneZoneBreaChetZoneAnneZoneZone
ZoneZoneZoneLiPoXIIIZoneZoneZoneDaniZoneZoneZoneMini
MiloMiniModeMABEDavoPorsMicrDaviCoreWindBornPonnRuth
LabaMistMatiMITSARAGCLAVDjVuSealzeroValiCreaPrelPinn
BlueZizzmailAdobisteWindsupeBorkTakeRoyaXVIISagaGave
HushBeloAgatTalcPublRangOlivXVIIPrinMarkJohnPalpServ
NighTheoAlanLeonGrahDeadwwwmMothVeneMervJohnSeliWorl
RevoRaceDianEnjobeenStevStepRobyFyodtheoRossAsiaROSB
TheyTamaAstrJuicHellThatDaniNariBrucElizMiniMiniMini
loveTracDaviContsongDaviLaneNancinteEnjoNeurpurptuchkas
DeadBlac
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ

PostWys³any: Sro Lis 03, 2021 18:51 Odpowiedz z cytatem
wariand
Stra¿niczka Planety
Do³±czy³: 21 Mar 2021
Posty: 318188




инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkas
инфоинфо
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ

Wys³any: Sro Lis 03, 2021 18:51
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Enchant Winx  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database