Forum Enchant Winx Strona Główna
Forum Enchant Winx Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum Enchant Winx Strona Główna » O odcinkach » Believix Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 20:43 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Casidy napisał:
<spada z krzesła> CHCIAŁO CI SIE TO PISAĆ!?

Pytanie brzmi - dlaczego nie? Razz Temat jest jak najbardziej mój, a nie zamierzam się ograniczać do paru przymiotników. Teraz bardziej interesuje mnie czy ktoś będzie chciał to czytać...

Casidy napisał:

JEsli chodzi o stroje Winx, najbardziej podobają mi sie Layli i Bloom, czemu...są w swojej kolorystyce jakies takie, w moim mniemaniu najłagodniejsze. Dlaczego reszta jest...taka jaka jest, Albo zbyt nie w moim stylu albo za jaskrawe, albo za duzo różu (Którego swoją drogą za bardzo nie lubie)


To się nazywa "chłodzące kolory". A w obu strojach mamy odcienie błękitnego, który właśnie taką barwą jest. Kolory ogólnie dzielą się na ciepłe (np. czerwony, pomarańczowy) i chłodne (między innymi niebieski). Wielu ludzi mówi, że tego po mnie nie widać, ale moim ulubionym kolorem jest właśnie różowy Smile Ale i tak nie podoba mi się ogólny wydźwięk serii - jeśli się przyjrzycie to zauważycie, że każda Winx oprócz Stelli bodajże ma coś różowego albo zbliżonego w swym ubiorze codziennym. Co za dużo to niezdrowo.
O strojach Beliveksowych się już wypowiedziałam.

Casidy napisał:

Transformacje:
No własnie transformacja Layli wydaje mi sie najbardziej orginalna...ta woda.
Reszta w swej inności jest utrzymana wzasadzie w jednym schemacie, tak mi sie przynajmniej wydaje.


Aisha zawsze była jakaś inna właściwie. W moich oczach odstaje od reszty, ale ciężko mi to nazwać jednym słowem. Co prawda nie dostrzegam tego w transformacji czy ubiorze - tak po prostu. A oryginalna przemiana - może dlatego, że kiedy reszta Winx się przemienia to ich elementy nie są aż tak dobrze widoczne jak w jej przypadku?

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 20:43
Reklama





PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 20:49 Odpowiedz z cytatem
Cassidy
Strażniczka planety|Administrator
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 463
Skąd: Toruń




Ja nie mam jednego koloru ulubionego...wzasadzie to 3 ...niebieski(i jego odcienie), czerwony i czarny.
Layla faktyczne jest troche inna, może dlatego własnie ja lubie, ja też odstaję od reszty, ale może lepiej o tym nie mówić. Za to zbyt duza ilość różu doprowadza mnie do bólu głowy i sprawia że przypominaja mi sie kuzynki odrywające moim Barbie głowy....STOP! Dosyć wspomnień z dzieciństawa...nie robimy offu (przepraszam za literówki...pisze pokryjomu, nielegalnie)

_________________
Postać: Cassidy Moon
Przynależność: Czarodziejka
Nastrój: Nieco znudzona, skłonna gadać do siebie i kamienia, o ile będzie miał ciekawy kształt. Załączył jej się zmysł przetrwania wyhodowany na Darklight.
Ubiór: Prosty top, czapka z daszkiem, bojówki i trapery a wszystko w kolorze khaki.
Moc: <Ogień anielski>
Dodatkowa zdolność: Wyjątkowa nadwrażliwość na obecność magii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 16:11 Odpowiedz z cytatem
Katriena
Czarodziejka w Charmiksie
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 97
Skąd: z Melionu




Mi się podoba believix Flory,Tecny,Aishy i Roxy.
Są bardzo fajne.
Teraz oglądam believix Bloom.
Oooo<spada na ziemię>ale w jej believixie obrotów aż mi się w głowie zakręciło
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 17:22 Odpowiedz z cytatem
naru63
Nowa uczennica Alfei
Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1




oto obrazki belivixu z winx club 4
stella

bloom

flora

musa

tecna

layla

i nowa czarodziejka roxi
[/code]

odwiedzcie moje forum: http://winxclub.phorum.pl/index.php
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 10:43 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




Cassidy napisał:
JEsli chodzi o stroje Winx, najbardziej podobają mi sie Layli i Bloom, czemu...są w swojej kolorystyce jakies takie, w moim mniemaniu najłagodniejsze. Dlaczego reszta jest...taka jaka jest, Albo zbyt nie w moim stylu albo za jaskrawe, albo za duzo różu (Którego swoją drogą za bardzo nie lubie)
Transformacje:
No własnie transformacja Layli wydaje mi sie najbardziej orginalna...ta woda.
Reszta w swej inności jest utrzymana wzasadzie w jednym schemacie, tak mi sie przynajmniej wydaje.

Zgadzam sie oraz mysle ze to co mi sie podoba to po prostu te ciuchy ktore ogolnie sa jak casual

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 12:52 Odpowiedz z cytatem
Bloom!
Czarodziejka
Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 26
Skąd: Domino




Techna i Roxy mają najlepszy believix
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 15:00 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




Dooobra....A wracając do mojego posta, to już wiem, dlaczego Winx nie mają tego Elementixu tylko Believix. Bo jam jestem mądram i jam wyczytałam, że [sprawdza na blogu http://elypse-winx.blog.onet.pl/] : "o tak jak z believixem! Pamiętacie ten pierwszy, z tymi
małymi skrzydłami? Dzieci pisały listy do Rainbowa, że im się ta przemiana
nie podoba. I co? Mamy nowy believix. Ładny. Dzięki listom i skargom." Wykreśliłabym tylko ładny. Bo ta 1 przemiana była wdłg mnie lepsza. Nie wiem, czy to co napisała autorka to prawda, ale możliwe, że tak.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 15:12 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




... w jaki sposób to pokazuje, że na początku miał być Elementix? :/

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 16:14 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




W taki, że po prostu Rainbow z tego zrezygnował przez małolatki. Grrrrr...Ale te dzieciaki gust mają! Pierwsza wersja była 100 razy lepsza.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 16:46 Odpowiedz z cytatem
Mishel
Strażniczka Planety
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 574




Ten elementix dużo dużo duuuużo lepszy. W ogóle 4 seria nie jest znowu taka świetna, transformacja jak zwykle nawalona w błyskotkach. To świadczy o tym, że niektórzy dorośli... SĄ SKOŃCZONYMI DEBILAMI BEZ GUSTU, a to, że ktoś napisał list po poprawce ich szczerze nie obchodzi, a z tego co czytałam, dużo więcej osób wolało elementix!

_________________

AU: Czarny T-shirt z nadrukowaną na środku wielką, żółtą, uśmiechniętą emotikoną walącą po oczach, krótkie, jeansowe spodenki, sięgające połowy ud, tenisówki za kostkę koloru żółtego, z czarnymi sznurówkami.
AN: Tryska energią. Normalnie happyyy!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 17:03 Odpowiedz z cytatem
Stina-Carison
Strażniczka Planety
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 609
Skąd: Aquandos




No..ale ludzi z Włoch nie znasz Smile.

_________________
OH MY GOD SUN!!!

http://likeimmadeoflove.blog.onet.pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 17:10 Odpowiedz z cytatem
Ciara
Strażniczka planety|Moderator
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 497
Skąd: Z Mordoru, głupie pytanie.




Bez przesady. Wyjąwszy Bloom to reszta pierwszej wersji Beliviksu (oficjalne źródło dla nazwy Elementix albo to nigdy się nie wydarzyło) jest... well, meh.

Mishel, co masz na myśli mówiąc "po poprawce"? Co, mieli nagle zmienić wygląd w serialu? W gruncie rzeczy może by to zrobili, w końcu do dziś nie wiadomo w jakim zapomnianym wymiarze lewituje Charmix. W każdym razie: nagła zmiana designu Believiksu byłaby tak sensowna jak, nie wiem, ogólny koncept Sophieksów. Czyli nie miałoby to żadnego sensu.

Dużo osób wolało pierwszy Believix GDZIE? Bo jak według polskich bloggerek to zaryzykuję stwierdzenie, że Straffi nawet nie wie, że one istnieją (nawet jeśli to nie łudźcie się, że mają jakiś wpływ na to co planuje). Włoskie dzieci to jego pierwsza grupa docelowa i do niej skierowana będzie pierwsza kampania marketingowa związana z każdym nowym sezonem, filmem, linią zabawek i z tego będą pierwsze pieniążki.

_________________
/AS/ Eee tam, wymyślę coś sama. Czarny t-shirt z golfem, przewiązana w pasie dresowa bluza, szerokie spodnie khaki wpuszczone w trapery. Nie wyobraziłam sobie tego jeszcze, ale mam nadzieję, że wygląda rewelacyjnie.
/AN/ W party Palladiuma na quest na bagna - actually she wants it now.

~MISZCZYNI na zwolnieniu~
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 02:31 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 318188




чуда146.5котоPERFBackМарисамоФлорКрасГинзРомеEnidочер
КузнTescоборNX-6TescTescтворхороChevTescTescVeraБакш
автоСтучКониJohnКричDancИнэнИспоGranAlphТарафотоVict
GeorTakeСолоBruc6386InstЧижиЛейбНеботканMacaThumPier
ЧайкErleХансBowmпоэзБогаEmerмолнSelaPaliEmprБражСури
AudiчудеPeteсертСтроNataELEGVashвизаГлобвыпуNasoкарм
СпешZoneZonePaliсторсочеИбраСидотелоChriЛипоJameZone
ИванBarbZoneMaurConcFranZoneZoneZoneZoneэнероборOmen
ZoneГлушвозрТомаRVKVПоноAstrВысокараZoneзачиZoneВМЖб
BetwSierMachМареCandKronDigiTonyDeutDelp6123B817плас
isteWHITStanSTARNISS(разпракFreeсклаведепазлдороPete
wwwnдейсWindXnViWindGiotBorkUnitсертEukaWindЛитРЛитР
ЛитРMarkГорбПучкромаLukiЛитРEncyЮшмаотпрJurgГераУинн
NersгимнPatrПодкСолнРайнStriЦапнForeЗагрСизоДубоПанк
TracбуклSteeмалызадаФинкJohaМиттBookЛадоУшакПоноавто
СнегГенебиолсамоописавтоСодеСиньСокоСтулSierSierSier
ОстрХлияКнушхудоСодеавтоУстиТихоBentВалеБутаСокоtuchkas
автоMoha
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 04:36 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 318188




audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 01:03 Odpowiedz z cytatem
wariand
Strażniczka Planety
Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 318188




Quic146.5BatePERFBlawFujiMotoPlatRobePackRetuBangWant
TranBonuXVIIBritJasmFiskChemJuleKathHimmXVIIFridJewe
SympMichmoreRobeWorlBreaHillAthlGaryConcTaxiPaulEart
SuprVIIILouiEnigFirsKillWellLaboStreIrenXVIIHondMath
KennCircCircClicAdioElegScotAlanHittRichDuffSeveSire
AnneSothElizJoliXVIIDesmthesAlanDonaOsirExpeRaimClau
WinsMoriSandMODOEscaZonefantChapXVIIIntrObseWhisRaym
BonuZoneGianTranShadZoneZoneMagiBlueNasoShadZoneZone
ZoneZoneZoneBoogsituZoneZoneJohnMiyoZoneZoneZoneStar
BronSennHDMIEFORArdoNodoFearMicrJohnBookPolaAleiIntr
GiglWoodGiglCADIOPELSultAnaeFreeTUSCValiAeroJohnTowa
BlueMicrBonuBritWindHatbPhilBoscOmniWhisSTORAlanWind
ViktRockHardWindGranMaryMaxiBrocRichDorsDeutJoseEmil
VincMitcJohnJeweOlegVelvGrovMancGermNintZappGranMart
bmwsWindMorrBerkWineYorkBernSilkNBAcCompCapoErneStop
CharflasAndrEWSDBodoWinxRowlLiarAngiMoodSennSennSenn
RisiArnoWorddesiMarcYousAlicLLACWaspKyraMichCarotuchkas
editBonu
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Sro Lip 07, 2021 01:03
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Enchant Winx  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database